Jump to content

problem z danymi moblinymi

korbielow
 Share

Recommended Posts

Mam problem z Redmi 4 pro. Zauważyłem, że jak jestem podlaczony pod wifi i potem wychodze po za zasieg wifi i internet powinien się przełączyć na dane mobilne, jednak tak się nie zawsze dzieje. internet wogole nie działa. Rozwiązaniem problemu jest reset telefonu - wtedy dane mobile "załapują". Ciagłe takie resety są bardzo nie wygodne. 

Często też tak się dzieje jak jestem w roamingu zagranicznym/codziennie jestem za granica bo tam jeżdżę do pracy/ i tam jestem przez pewien czas na wifi. Kiedy wróce do PL mimo iż jestem w zasięgu polskiego operatora dane mobilne nie działają. Jedynie po resecie dane zaskakuja.

Moja wersja MIUI 8.2

7.2.9 (rozwojowa)

telefon Redmi 4 pro

pewnie kwestia romu, zmień na nowszy i sprawdź czy jest poprawa. W opcjach gdzies też jest coś takiego, że telefon ma przechodzić na sieć mobilną, jeśli nie można załadować strony z WIFI, nie pamiętam gdzie to dokładnie było, ale poszukaj, moze masz to wyłączone.

• 2 weeks later...
Dnia 14.02.2017 o 14:51, korbielow napisał:

Mam problem z Redmi 4 pro. Zauważyłem, że jak jestem podlaczony pod wifi i potem wychodze po za zasieg wifi i internet powinien się przełączyć na dane mobilne, jednak tak się nie zawsze dzieje. internet wogole nie działa. Rozwiązaniem problemu jest reset telefonu - wtedy dane mobile "załapują". Ciagłe takie resety są bardzo nie wygodne. 

Często też tak się dzieje jak jestem w roamingu zagranicznym/codziennie jestem za granica bo tam jeżdżę do pracy/ i tam jestem przez pewien czas na wifi. Kiedy wróce do PL mimo iż jestem w zasięgu polskiego operatora dane mobilne nie działają. Jedynie po resecie dane zaskakuja.

Moja wersja MIUI 8.2

7.2.9 (rozwojowa)

telefon Redmi 4 pro

Zamiast resetować, spróbuj wybudzić dane przez tryb samolotowy. U mnie to pomaga.

• 2 months later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...