Skocz do zawartości

Tel tylko w trybie ładowania


tolkpp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zainstalowałem na telefonie oryginalny rom stable china bo miałem śmieciowy i teraz jak chce wjesc np. w  mi phone i flashowac rom global to wykrywa mi tel tylko w trybie ładowania.

Opcje programistyczne włączone, debugowanie usb tez. Nie pomaga również ustawienie przesyłania plików.

Telefon nie przechodzi w tryb download bo nie widzi go komp tylko w tryb ładowania.

Jak mam zainstalować teraz oryginalny rom global jak komp nie widzi w mi phone telefonu bo tel jest w trybie ładowania.

Bardzo proszę o pomoc!

Edytowane przez tolkpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kupiec1985 napisał:

przytrzymaj vol - i power . tel przejdzie w fastboot i wtedy miflashem wgrajrom global

Jeżeli ma zablokowany bootloader, to niestety nie wgra poprzez Fastboot, w tryb download spróbuj się dostać, na odłączonym telefonie od PC, Vol Up + Power, jak to nie zadziała, wprowadź telefon w fastboot podlącz do pc i uruchom plik edl.bat z tej paczki

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3775693&d=1465328762

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtekmarchewka napisał:

Jest i właśnie tak trzeba było zrobić jaki piszesz :)

A kolega ma problem i chyba jedynie cofnięcie do starszego romu pozwoli na uruchomienie trybu dowload i wgranie globala. W temacie o zablokowanym edl w aktualnościach Acid opisał jak mu to się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zapomniałem o zablokowanym bl.

z racji tego ze do redmi 4 bez pro nie ma globala z jezykiem pl proponuje CI odblokować bl poradnikiem z miuipolska

jak dostaniesz zgodę na sms robisz to w trybie fastboot o którym już pisałem

później wgraj twrp i rom miupolska i będziesz zadowolony . w razie problemów lub nie jasności pisz na pw.

Choć poradniki są mega czytelne

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kupiec1985 napisał:

no tak zapomniałem o zablokowanym bl.

z racji tego ze do redmi 4 bez pro nie ma globala z jezykiem pl proponuje CI odblokować bl poradnikiem z miuipolska

jak dostaniesz zgodę na sms robisz to w trybie fastboot o którym już pisałem

później wgraj twrp i rom miupolska i będziesz zadowolony . w razie problemów lub nie jasności pisz na pw.

Choć poradniki są mega czytelne

No tak kolega ma napisane Redmi 4, a nie Redmi 4 Pro, także globala nie ma do tego modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, FromWP napisał:

Jak miał śmieciowy i zablokowany bl, to nic w fastboot nie wgra. Błędem było wgrywanie chińskiego romu, trzeba było od razu global dev ( nie wiem czy już jest)

Teraz wiem, ze zrobilem błąd.

Tylko jak teraz z niego wybrnąc? JAk wgrac globala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, tolkpp napisał:

Teraz wiem, ze zrobilem błąd.

Tylko jak teraz z niego wybrnąc? JAk wgrac globala?

Chyba jedynie w trybie download, a do tego trybu przejście kablem deep flash. Tylko jak wgrałeś najnowszy, to kabel może nie działać. Najpierw przez updater trzeba wgrać starszy chiński rom na którym to jeszcze działało. Jaki to musisz poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...