Skocz do zawartości

Problem z lite mode


Szarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim redmi 3 pro. Wszedłem w tryb lite mode i mam tylko górną belkę. Aplikacje działają, bo słychać powiadomienia ze snapchata i jak widać jest dymek z messengera. Można coś z tym zrobić? Dodam, że restart nie pomógł, w recovery nie mogę wejść, miflash nie widzi mojego telefonu, adb także nie wykrywa... :/

@edit 

Jednak udało mi się to naprawić. Wystarczyło wysłać wiadomość z drugiego telefonu, wejść w wiadomość, potem ustawienia klawiatury, stamtąd w przeglądarkę, z przeglądarki do Google play, pobrać aplikacje "setting search",  przez nią wejść do ustawień i wyłączyć ten tryb. 

Screenshot_2017-01-26-13-08-34-264_com.jeejen.family.miui.png

Edytowane przez Szarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Szarek napisał:

Witam, mam problem z moim redmi 3 pro. Wszedłem w tryb lite mode i mam tylko górną belkę. Aplikacje działają, bo słychać powiadomienia ze snapchata i jak widać jest dymek z messengera. Można coś z tym zrobić? Dodam, że restart nie pomógł, w recovery nie mogę wejść, miflash nie widzi mojego telefonu, adb także nie wykrywa... :/

A jaki rom masz, bo tego trybu w romach eu nie ma, na globalach jest ale tam podobno działa, w śmieciowych jest ale działa właśnie tak jak u ciebie. Miflash, czy adb to go wykryje w trybie fastboot albo download. Jak ustawiłeś debugowanie usb to jeszcze adb pozwoli na uruchomienie w fastboot z poziomu uruchomionego telefonu. Tylko nie wiadomo jak to wygląda w tym trybie, szczególnie jak to nie działa prawidłowo. Chyba tylko Miflash, tryb download i rom fastboot. Jak masz w poradnikach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...