Jump to content

Szarek

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 pro 3/32

Recent Profile Visitors

511 profile views

Szarek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam Jakiś czas temu w telefonie nie łączyło wejście ładowarki, trzeba było zawinąć w odpowiedni sposób kabel na telefonie, aby ładowało. Wyczyściłem gniazdo z brudu i od tamtej pory nie udało się uruchomić tego telefonu. Próbowałem naprawić go trzymając go podłączonego przez długi czas pod usb kompa jak i ładowarką, wymieniłem w nim płytkę usb i baterię. Niestety te czynności nie postawiły telefonu. Po podłączeniu do ładowarki dioda ładowania nie zapala się, komputer go nie wykrywa. Podczas ładowania nagrzewają się elementy, które są w zielonej ramce: . Jak go naprawić?
 2. Kupiłem gniazdo, podłączyłem i nic. Po podłączeniu ładowarki nie świeci się ta czerwona/żółta/zielona dioda. Jedyna reakcja to taka, że po 3h zrobił się ciepły. Komputer go nie wykrywa, próbowałem podłączyć go w trybie download jak i fastboot. Da się go jakoś naprawić, czy raczej jedyną opcją jest sprzedanie go na części?
 3. Czy to wejście Oryginalny Micro USB Dock będzie pasowało do mojego modelu (Redmi 3 pro 3/32GB). Chyba, że ktoś ma na taką część i chciałby sprzedać.
 4. Zainstalowałem na redmi 3 i zdjęcia wychodzą gorsze niż wcześniej
 5. Tak zrobiłem. Nie zrobiłem tylko tego punktu (zaznaczyłem go kolorem): Pominąłem ten krok, ponieważ po zrobieniu restartu telefon łapał bootlopa. Próbowałem parę razy, ale za każdym był ten sam problem. Przeszedłem od razu do wgrywania romu.
 6. Tak Wystarczyło długo przytrzymać power + i - telefon wyłączył się Nie robiłem restartu po wgraniu twrp, tylko od razu wgrałem system i telefon działa. Czasami łapie lag i się sam restartuje, ale aż tak mi to nie przeszkadza.
 7. Robiłem wszystko według instrukcji, system normalnie się wgrał, ale po wgraniu twrp i próbie uruchomienia telefon wisi na logo "mi" :/ Nie da się go włączyć, ani wyłączyć, sam się uruchamia do tego logo :/ I co teraz zrobić?
 8. Witam, mam problem z moim redmi 3 pro. Wszedłem w tryb lite mode i mam tylko górną belkę. Aplikacje działają, bo słychać powiadomienia ze snapchata i jak widać jest dymek z messengera. Można coś z tym zrobić? Dodam, że restart nie pomógł, w recovery nie mogę wejść, miflash nie widzi mojego telefonu, adb także nie wykrywa... :/ @edit Jednak udało mi się to naprawić. Wystarczyło wysłać wiadomość z drugiego telefonu, wejść w wiadomość, potem ustawienia klawiatury, stamtąd w przeglądarkę, z przeglądarki do Google play, pobrać aplikacje "setting search", przez nią wejść do ustawień i wyłączyć ten tryb.
 9. Witam. Mam problem, chodzi o instalacje systemu dev, w celu odblokowania bootloadera i dalszej instalacji normalnego systemu. System, który mam to "MIUI Global 8.0 | stablina 8.0.2.0.0 (LAIMIDG). Pobrałem program miflash, ale nie wykrywa on telefonu w trybie download. W trybie fastboot jest wszystko ok, pojawia się w okienku. Jest ktoś kto pomoże mi z tym problemem?
×
×
 • Create New...