Jump to content

Samsung Galaxy S5 vs. Xiaomi Mi5


blackcats
 Share

Recommended Posts


Witam,
 
Zawęziłem zakup nowego tel do tych dwóch modeli.
mam Z3 compact, ale niestety mam "zbyt dobry wzrok" i jakoś denerwują mnie piksele w tekście i na stronach z odległości z jakiej zwykłem trzymać tel (blisko japy). Niby głupie, ale...
 
S5 to dla mnie bardziej wersja "zrób to sam"...
 
1. wywalenie touchwiza i wgranie custom kernel, gołego kitkata
2. zakup na ebay baterii o 5000 mAh+
 
Po takich zabiegach powinienem mieć smartfon z topowym ekranem, działający parę dni.
 
Alternatywa to właśnie Mi5, jest nowszy, mocniejszy, mniejszy (mam małe łapy), nie wymaga modów, baterii z ebay ale trzeba ściągać z azji.
Jak trafię bad pixele to nie zwrócę na 14 dni, a niestety w telefonach potrafię trafić 2-3 razy z rzędu (zakupy trwają 2-3 miesiące... taki pechowy jestem, a bad pixeli nienawidzę).
 
Co radzicie?
w S5 trochę martwi mnie AMOLED i jego zużycie. Ja rzadko wymieniam telefony, chciałbym, żeby podziałał kilka lat, a jak po dwóch-trzech latach zblaknie i zblednie ekran to będę musiał wymienić.
 
Z drugiej strony, w takim Mi5 po dwóch latach baterii zostanie jakieś 60-70% oryginalnej pojemności a jest niewymienialna więc kiszka.

Link to comment
Share on other sites

Od zdjęć to jest lustro a nie pierdułka szumnie zwana aparatem w telefonach o mikroskopijnej matrycy :P A do codziennego pstrykania wystarczy prawie każdy telefon. Zresztą S6 dupska nie urywa. Do zabawy aparatem to LG G4

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...