Skocz do zawartości

Mi5 antek 7 root


MartInR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu nie mogę poradzić sobie z rootem w moim Mi5.

Ale od początku.

Standardowo robię aktualizację MIUI przez TWRP potem wgrywam SuperSu i reset systemu i nie było problemu.

Problem pojawił się przy aktualizacji Androida do wersji 7.

Niby SuperSu się wgrywa przez TWRP i potem są komunikaty, że przyznano jakieś aplikacji uprawnienia root-a.

Jednak przy próbie odinstalowania np. Klawiatury google wywala w SuperSu, że nie ma root-a.

Taka sytuacja jest również na najnowszym Miui 7.1.12.

walczyłem już z SuperSu w wersji 2.79, 2.79 SR1 i SR2 i nic.

Wiem że jest już wersja SR3 SuperSu, jednak z powodu drobnych problemów z wgraniem SR2 (nie należy wgrywać tej wersji bezpośrednio po aktualizacji Miui, telefon stanie na ekranie botowania) mam pewne obawy.

1. Czy coś robię źle, i dlatego nie mam na swoim Mi5 roota ?

2. Czy może jest to spowodowane samym Antkiem 7, i jedni maja roota inni nie ?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy to robicie, bo ja wgrywałem sr1 sr2 i sr3 najnowszy i każdy działa bezproblemowo. Nie robiłem od prawie roku nic z telefonem a od miesiąca zacząłem się bawić i w międzyczasie wgrywałem wszystkie wersje od chainfire i każda działała. Czy to 6.0 na 6.11.10 czy to SR3 na 7.1.19 i wszystkie pomiędzy w okresie miesiąca. Każda zawsze działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy to robicie, bo ja wgrywałem sr1 sr2 i sr3 najnowszy i każdy działa bezproblemowo. Nie robiłem od prawie roku nic z telefonem a od miesiąca zacząłem się bawić i w międzyczasie wgrywałem wszystkie wersje od chainfire i każda działała. Czy to 6.0 na 6.11.10 czy to SR3 na 7.1.19 i wszystkie pomiędzy w okresie miesiąca. Każda zawsze działała.

Na pierwszym wydaniu z siódemką modem wariował wieku osobom, w tym i u mnie a nowszy SuperSu temu zaradził

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@piotrkozub87

Wykonaj kopie zapasową danych osobistych z pamięci wewnętrznej i zainstaluj Global.

Jeśli ci włączy się system bez błędów to zainstaluj SuperSU 

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...