Skocz do zawartości

wadliwy Mi5 ceramic od Goldway


Gość fanxiaomi

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, galakty napisał:

Nie. Ale jak już nawiązałeś, to wadliwe sztuki wszędzie się trafiają. IBG nie jest jakieś święte.

Jak najbardziej, w końcu to ta sama marka. Natomiast wysyłasz do Acida, który obiektywnie stwierdza wadliwość i możesz być pewny - że jeżeli problem faktycznie jest fabryczny, to telefon na gwarancję zostanie przyjęty. 'Piję' tutaj do serwisów (jak choćby technos), którzy z góry zakładają 'to wina użytkownia/klienta i bujaj się sam'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, daniel.wu napisał:

No i masz efekty. Idealny przykład i sens dopłacania do ibuygou. Skąpy traci dwa razy ;) 

Jakbym był skąpy to bym nie kupił wersji 4gb/128 a 32gb ;)

 

Update: polski przedstawiciel Goldway poinformował mnie o rozpoczęciu procedury 100% zwrotu środków za wadliwy telefon, będę informował o przebiegu tego procesu.

Edytowane przez fanxiaomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanxiaomi napisał:

Jakbym był skąpy to bym nie kupił wersji 4gb/128 a 32gb ;)

 

Update: polski przedstawiciel Goldway poinformował mnie o rozpoczęciu procedury 100% zwrotu środków za wadliwy telefon, będę informował o przebiegu tego procesu.

Ciekaw jestem zakończenia się całej akcji bo jak na razie nie miałem przyjemności coś reklamować na Aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem 2 propzycje zwrotów full refund, jedna od Goldway, druga od Aliexpress.
Jaki jest problem?
1) Aliexpress zwraca kasę ale bez kosztów odsyłki telefonu
2) Goldway dodaktowo zgodnie z ich regulaminem powinien oddać 12$ odsyłki zwrotnej, ale nic o tym nie wspomina w wiadomościach, dodaktowo coś kręci i ciągle wysyła info o zwrocie na gwanrację zamiast na full refund, mimo że w nagłówku propozycji jest pełna kwota zakupu wraz z adnoracją Return and Refund.

Co wybrać? Chcę wybrać Goldwaya, ale chce mieć pewność, że mi zaraz na gwarancję NIE wyślą i jeszcze kosztów odsyłki nie zwrócą...

Chcę i Full Reund i zwrot przesyłki zgodnie z ich Warranty Policy. Ktoś już miał taki przypadek?

Edytowane przez fanxiaomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość fanxiaomi
Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎19 o 18:37, Eragon napisał:

Szybciej niż w Pl xD 

Poczta nie zawiodła, po 20 dniach (w tłumaczeniu poczty 5+1) paczka dostarczona do HonKong Goldway ;D

Teraz licznik włączony dla sklepu, ile im zajmie zwrot gotówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość fanxiaomi

Po nieustannym upominaniu się i naginaniu terminów zwrotu przez Goldway, w końcu rozpoczął się proces zwrotu pieniędzy.

Niestety, nie widzę chęci zwrotu kosztów odesłania paczki z powrotem do Chin, dlatego poprosiłem o wsparcie Aliexpress, które oficjalnie skierowało informację e-mail do sprzedawcy w tej sprawie.

Zobaczymy co się wydarzy.

Edytowane przez fanxiaomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...