DonFG

Aktualizacja z Global 8.1 do MIUIPolska ?

Recommended Posts

Cześć. 

Nie wiem, do którego działu będzie to najlepiej pasować, więc w razie błędu dproszę o przeniesienie. 

Zdecydowałem się na zakup drugiego Mi4 z IBG. Ten jednak przyszedł z MIUI8 Global, a nie jak poprzedni z MIUIPolska. Aktualna wersja to 8.1.3.0. Czy mogę teraz bezproblemowo wgrać z zipa przez aplikację akutualizacji paczkę z działu download ? 

3 godziny temu, DonFG napisał:

Cześć. 

Nie wiem, do którego działu będzie to najlepiej pasować, więc w razie błędu dproszę o przeniesienie. 

Zdecydowałem się na zakup drugiego Mi4 z IBG. Ten jednak przyszedł z MIUI8 Global, a nie jak poprzedni z MIUIPolska. Aktualna wersja to 8.1.3.0. Czy mogę teraz bezproblemowo wgrać z zipa przez aplikację akutualizacji paczkę z działu download ? 

Odblokuj bootlader, nastepnie wgraj TWRP, nastepnie z poziomu TWRP wgraj xiaomi.eu

Przed chwilą, kamillm napisał:

Odblokuj bootlader, nastepnie wgraj TWRP, nastepnie z poziomu TWRP wgraj xiaomi.eu

Gwarancja zostaje czy muszę jakoś żyć z globalem ? 

2 minuty temu, DonFG napisał:

Gwarancja zostaje czy muszę jakoś żyć z globalem ? 

Jesli z IBG to z tego co wiem akceptuja oni softy xiaomi.eu takze spokojnie mozesz wgrywac. Na pewno @Acid bedzie mial odpowiednia wiedze na ten temat, bo wspolpracuje z nimi :)

Cześć. 

Rób co chcesz. Przecież softy można wgrywać jakie się chce. Byleby przez brak wiedzy nie uceglić telefonu.

Wysłane z mojego MI 5

Guest
This topic is now closed to further replies.