Skocz do zawartości

kalendarz nie wyświetla wydarzeń z konta googla


nibexo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam RedMi 2 HM2014813 i mam mały problem z kalendarzem, chodzi o to, że nie wyświetla mi wydarzeń z kalendarza googla. Mam podpięte konto googlowskie, na którym mam dwa kalendarze pierwszy z nazwa konta a drugi nazwany "urodziny" i nie wiem czemu ale wydarzenia z pierwszego normalnie mi wyświetla a z 'urodziny' nie są wyświetlane w aplikacji na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nibexo Wejdź w opcje (trzy kreski w górnym prawym rogu) - pojawia Ci się kalendarz na liście pod nazwą konta? Jeśli tak, to go zaznacz, jeśli nie - wejdź w tym samym menu w ustawienia, poszukaj tego kalendarza, kliknij na niego i zaznacz synchronizację.

Edytowane przez maludroid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maludroid

Jak wejdę w ustawienia kalendarza to mam sekcję Accounts i w niej tylko jedną opcję Calendar Accounts. Jak w to wejdę to na liście do synchronizacji mam tylko Mi account calendar oraz <nazwa mojego konta google> nie mam opcji do włączenia synchronizacji kalendarza "urodziny" z konta googlowego. Patrzyłęm tez w opcjach synchronizacji konta googla ale też żadnych takich opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, nibexo said:

@maludroid

Jak wejdę w ustawienia kalendarza to mam sekcję Accounts i w niej tylko jedną opcję Calendar Accounts. Jak w to wejdę to na liście do synchronizacji mam tylko Mi account calendar oraz <nazwa mojego konta google> nie mam opcji do włączenia synchronizacji kalendarza "urodziny" z konta googlowego. Patrzyłęm tez w opcjach synchronizacji konta googla ale też żadnych takich opcji nie ma.

Sorki, ja korzystam z tego kalendarza (polecam): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.calendar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komuś udało się rozwiązać problem? Kalendarz google ustawiony na automatyczną synchronizację, ale po ręcznym czyszczeniu pamięci Ram wszystkie wydarzenia znikają. Tylko ręczne odświeżenie przywraca wydarzenia. Usunięcie konta, reinstalacje nie pomaga, rozwiązania na forum nie ma. Problem romu czy googla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...