Skocz do zawartości

Chyba zepsulem Redmi 4 Prime


toster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam ogromny problem. Chciałem przygotować sobie REDMI 4 pod instalację Miuipolska. Prośba o unlock do Xiaomi wysłana, czekam na sms z informacją i chciałem zainstalować sobie China Dev co jest kolejnym krokiem do całej procedury. Otóż podczas MiFlash coś poszło nie tak i telefon teraz jedynie wchodzi w Fastboot albo bootloop, nie jestem w stanie wywołać tego chińskiego menu i wprowadzić telefon w tryb EDL a co gorsze nie da się w ogóle go wyłączyć.

Zainstalowałem Minimal ADB Fastboot ale żadne wyszukane przeze mnie komendy nie wprowadzają telefonu w EDL. komendy zaczynające się od "adb" nie działają "adb devices" nic nie wyświetla. "fastboot devices" wyświetla mi telefon.

Czy to już koniec? Jeśli ktoś byłby na tyle uprzejmy to prosiłbym o pomoc co mam dalej robić.

Da sie jakos wyłączyć telefon chociaż teraz?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadź telefon w tryb fastboot czyli power + volume down, uruchom MiFlash, podłącz kabelkiem do kompa, jeżeli go wykrywa to znaczy zobaczysz to w MiFlash. Przeczytaj dokładnie tutorial https://miuipolska.pl/forum/topic/19518-podstawowe-pytania-i-odpowiedzi-podział-miui-edl-fastboot-twrp-odblokowanie-bootloadera-instalacja-miui-polskaxiaomieu-poradnik/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, toster napisał:

Niestety przez Fastboot nie da rady, podczas instalacji mam błąd: Flashing critical partition is not allowed.

Nie da rady bo jeszcze nie odblokowałeś bl. Tylko download (edl), jak komendami nie daje rady to najpewniejszym sposobem jest kabel deep flash. Samemu można go w miarę łatwo zrobić:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...