Skocz do zawartości

MI4 - autoreset


JokEEE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, moja dziewczyna jest dumnym posiadaczem Mi4 od sierpnia. Telefon był zakupiony od Technos i dzisiaj został zaobserwowany u niej nastepujacy problem. Mi4 sam sie resetuje przy wlaczeniu go wystarczy odblokowac i sie sam wylacza, niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie powiedziec na jakim romie jest, ale na 100% jest to xiaomi.eu wersja sierpniowa. Nigdy wczesniej sie cos takiego nie dzialo, dodam, iż coś wpominała, że bateria niby jej krócej trzymala, ale nie wiem czy w to wierzyć. Telefon potrafi chodzic normalnie i nagle sie wylaczyc przed chwila udalo jej sie go uruchomic mogla przegladac ustawienia i w momencie podlaczenia ladowarki sam sie wylaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

również kupiłem Mi4 od Technos i miałem taki problem:
 

"Przy odblokowywaniu ekranu co jakiś czas (kilka razy na dzień) pojawia się czarny, podświetlony ekran zamiast ekranu blokady.
Po kilku próbach przyciskania przycisku blokady telefon dopiero się "odwiesza" i wyświetla obraz.
Czasami przy próbie odblokowania pojawia się ekran w dziwnych, różnych kolorach, jakby popsuty.
Dodatkowo telefon samoistnie restartuje się leżąc bezczynnie na stole."

Telefon był przez miesiąc u nich w serwisie. Parę dni temu go otrzymałem i dalej jest ten sam problem. Nie wiem czy w ogóle coś naprawili, bo nie ma żadnego raportu z serwisu...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xalard napisał:

nie mam - jak wysłałem telefon w pudełku, tak samo wrócił - mailowo właśnie też mi nie napisali mimo, że prosiłem

Czyli leca sobie.... nie wiem czy Tobie to mowilem czy komos innemu, ale 3 naprawy = nowy telefon. To juz kolejna sytacja w ktorej Technos robic cos nie tak jak powinie, dla mnie ten sklep trafia na czarna liste. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamillm napisał:

Czyli leca sobie.... nie wiem czy Tobie to mowilem czy komos innemu, ale 3 naprawy = nowy telefon. To juz kolejna sytacja w ktorej Technos robic cos nie tak jak powinie, dla mnie ten sklep trafia na czarna liste. 

"Ale nie kupuj telefonu na bazarku za 5$" :D:D Ktoś mi tak mówił przed zamówieniem Mi4C... Jak dla mnie Chińczyk mniej oszuka niż Polak Polaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, galakty napisał:

Jak dla mnie Chińczyk mniej oszuka niż Polak Polaka.

Bo telefony to sie kupuje na banggood, gearbest, IBG, ja aliexpress omijam szerokim lukiem jesli chodzi o kupowanie telefonow, goldway tez potrafil nabijac w butelke. W polskich sklepach nie kupuje, bo polaczki cebulaczki Cie predzej oszukaja niz chinczycy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kamillm napisał:

Bo telefony to sie kupuje na banggood, gearbest, IBG, ja aliexpress omijam szerokim lukiem jesli chodzi o kupowanie telefonow, goldway tez potrafil nabijac w butelke. W polskich sklepach nie kupuje, bo polaczki cebulaczki Cie predzej oszukaja niz chinczycy ;]

Taaaaak, bo z banggood ani z gearbest problemów ludzie nie mieli... IBG jedynie się opłaca jak chcesz 2 letnią gwarancję w Polsce, jeśli nie to bez znaczenie gdzie kupisz, czy banggood czy aliexpress czy co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kamillm napisał:

Nie koniecznie, ale to moje zdanie :) IBG za duza marza jak dla mnie, z BG mialem mi4c za 550 zl z VATem na IBG musialbym zaplacic duzo wiecej

Ja kupiłem raz telefon na IBG i ostatni raz, zbyt dużo się cenią. Dopłacisz nieco i możesz kupić w Polsce w sklepie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Technos to mnie zaciekawiła kwestia, ze w przypadku oddania pieniedzy oddaja tylko czesc kwoty przez "amortyzacje" a jesli sie nie myle tylko w przypadku zakupu telefonu na firme jesli juz powinna byc owa amortyzacja sprzetu uwzgledniania  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JokEEE napisał:

Jeśli chodzi o Technos to mnie zaciekawiła kwestia, ze w przypadku oddania pieniedzy oddaja tylko czesc kwoty przez "amortyzacje" a jesli sie nie myle tylko w przypadku zakupu telefonu na firme jesli juz powinna byc owa amortyzacja sprzetu uwzgledniania  

Ale w sensie ze kiedy? Jak zwracasz produkt w ciągu 14 dni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamillm napisał:

Ale w sensie ze kiedy? Jak zwracasz produkt w ciągu 14 dni? 

"Kupującemu przysługiwac bedzie prawo otrzymania wzrotu zaplaconej za przemiot kwoty (z wylaczeniem kosztow spedycyjnych),. pomniejszonej o wartość amortyzacji użytkowej przedmiotu, liczonej jako 1/12 wartości zakupionego przedmiotu" coś w tym stylu jest zapisane w "Dokumencie udzielania gwarancji" ma to jakokolwiek podstawe prawna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JokEEE napisał:

"Kupującemu przysługiwac bedzie prawo otrzymania wzrotu zaplaconej za przemiot kwoty (z wylaczeniem kosztow spedycyjnych),. pomniejszonej o wartość amortyzacji użytkowej przedmiotu, liczonej jako 1/12 wartości zakupionego przedmiotu" coś w tym stylu jest zapisane w "Dokumencie udzielania gwarancji" ma to jakokolwiek podstawe prawna ?

Niestety nie mam takiej wiedzy czy to zgodne z prawem jest, ale dziwne praktyki u Technosa sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, telefon poszedł na gwarancję dzisiaj. Zdam relacje z tego jak przebiegło potem.

@EDIT : Paczka wysłana wczoraj, mail do serwisu wysłany także wczoraj, do teraz brak odpowiedzi - paczka dostarczona.

@ Dzień 10, nadal zero odzewu ze strony "serwisu"

@26.01 - telefon wrócił w stanie takim, jaki został zapakowany, kopie papierków zabrano, usterka niewiadomo czy została usunięta, po mimo prośby o protokół naprawy nic nie dołączyli, ani nie wysłali na maila, brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony serwisu.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez JokEEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...