Skocz do zawartości

Problem samoczynne resety


Huntington

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Nie wiem, nic takiego się u mnie nie dzieje, a jakie aplikacje ci się wyłączają, kiedy i jak to wygląda?

gdy ich używam. Pisze sms i zaraz wyskakuje komunikat "aplikacja została zatrzymana" szukam czegoś na google play i ten sam komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Huntington napisał:

gdy ich używam. Pisze sms i zaraz wyskakuje komunikat "aplikacja została zatrzymana" szukam czegoś na google play i ten sam komunikat.

To coś masz z systemem pokopane, nie są to normalne objawy. Jaki masz w tej chwili rom i jak go instalowałeś? Ja bym zrobił przynajmniej przywrócenie do ustawień fabrycznych i wgrał wszystko od nowa, może być z kopii zapasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, FromWP napisał:

To coś masz z systemem pokopane, nie są to normalne objawy. Jaki masz w tej chwili rom i jak go instalowałeś? Ja bym zrobił przynajmniej przywrócenie do ustawień fabrycznych i wgrał wszystko od nowa, może być z kopii zapasowej.

próbowałem kilka roomów i problem powraca. Aktualnie mam cm 12.1 wgrywałem go przez recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprawdz poprawnosc sciagnietego romu md5, sha1. Ekspyrementuje z kilkoma romami miui, cm i nie mialem nigdy takich problemow. Moze przewracasz backup aplikacji miui na cm badz odwrotnie? Po czystej instalacji jest okej czy od razu wywala problemy np. z galeria, sklepem google play? Na pewno instalujesz rom dla redmi 3 pro(ido)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BartM napisał:

Moze sprawdz poprawnosc sciagnietego romu md5, sha1. Ekspyrementuje z kilkoma romami miui, cm i nie mialem nigdy takich problemow. Moze przewracasz backup aplikacji miui na cm badz odwrotnie? Po czystej instalacji jest okej czy od razu wywala problemy np. z galeria, sklepem google play? Na pewno instalujesz rom dla redmi 3 pro(ido)?

 

Dzisiaj wgrałem miui v8.0.2 i telefon juz raz sie zresetował. a z zatrzymywaniem aplikacji było różnie, raz błędy wyskakiwały od razu, a innymi razami po dniu czy kilku. Wczoraj wgrałem cm14 i błędy nie wyskakiwały, ale miałem problem z google play, bo wyskakiwał błąd 906 czy coś takiego i nie chciały instalować się aplikacje. Przetestuje to miui i jak resety nie będą sie powtarzać to chyba będę zadowolony :)

Edytowane przez Huntington
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...