Bohyn

Tylne klapki do MI5 (drewniane/szkło)

Recommended Posts

Dnia 12.02.2017 o 07:07, kelukelukelu napisał:

Czesc, podbijam bo rowniez potlukly mi sie plecki. Jaki jest koszt wymiany?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Ja sobie plecy kupiłem na aliexpress i sam wymieniłem w 3 minuty. Teraz szklane plecy kosztują około 80zł

Wczoraj dotarły do mnie bambusowe plecki kupione w MiCenter. Faktura drewienka bardzo ładna, wygląd oceniam na +, ale... klapka jest wygięta jak cholera... po założeniu na telefon widac "duże" czarne szpary na każdym z rogu, do tego kółko na aparat nierowno wycięte i prawa czesc lekko nachodzi na srebrna obwodke aparatu. Szkoda ze xiaomi nie wyprodukowalo oryginalnych drewnianych pleckow, a tak bambus trafia do szafy.

Witam. Właśnie dziś lekko pękły mi plecki w moim Mi5. Lekkie pęknięcie od górnej krawędzi do bocznej. Ktoś się orientuje ile kosztują nowe, białe plecki.

Po ile stoją oryginały a po ile zamienniki ale jakieś wytrzymałe na rysy jak oryginalne?

13 godzin temu, Pietr napisał:

Witam. Właśnie dziś lekko pękły mi plecki w moim Mi5. Lekkie pęknięcie od górnej krawędzi do bocznej. Ktoś się orientuje ile kosztują nowe, białe plecki.

Po ile stoją oryginały a po ile zamienniki ale jakieś wytrzymałe na rysy jak oryginalne?

Do Acida pisz. Pamiętam ,że miał tez plecyki szklane i ceramiczne. Ja u niego kupowałem drewniane.

Guest
This topic is now closed to further replies.