Skocz do zawartości

Nie mogę wejść w ustawienia "błąd"


szambelan

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji na miui EU 6.12.1 nie mogę wejść w ustawienia wyskakuje " niestety aplikacja ustawienia została zamknieta, zgłoś błąd"

Co jest?

Redmi note 3 pro

Dodatkowo nie mogę zalogować się na konto Xiaomi "nie można sprawdzić stanu bezpieczenstwa wystąpił błąd"

Proszę o pomoc

IMG_20161209_022723.jpg

Screenshot_2016-12-09-02-32-31-755_com.miui.bugreport.png

Edytowane przez szambelan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś telefon i poprosiłes sklep o odblokowanie bootloadera a ci wgrali scrackowany. Powinieneś sam odblokować oficjalną metodą a nie korzystać ze sztuczek sklepów. Teraz masz tego efekt.

Zablokuj go MiFlash z Globalem i odblokuj normalnie.

Wysłane z mojego MI 5



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Acid napisał:

Kupiłeś telefon i poprosiłes sklep o odblokowanie bootloadera a ci wgrali scrackowany. Powinieneś sam odblokować oficjalną metodą a nie korzystać ze sztuczek sklepów. Teraz masz tego efekt.

Zablokuj go MiFlash z Globalem i odblokuj normalnie.

Wysłane z mojego MI 5
 

 

 

 

Bootloadera sam idblokowalem zgodnie z instrukcjami z tego forum , tel  mam już prawie rok i było wszystko ok dopiero jak wgralem ta aktualizacje to tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sobie poradziłem wgralem rom 6.11.3 przez twrp i potem jeszcze raz wipe przez twrp i chodzi bez kombinacji z bootem .pa

Dobra już sobie poradziłem wgralem rom 6.11.3 przez twrp i potem jeszcze raz wipe przez twrp i chodzi bez kombinacji z bootlopem .pa

Edytowane przez szambelan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2016 o 14:27, Dudek89 napisał:

Mam dokładnie ten sam problem. Odblokowywałem wg poradnika z forum. Po aktualizacji do 8.1.1 Stable, ten sam problem, nie mogę wejść w ustawienia. 
Chyba wgram Global DEV

Również zainstalowałem ta wersje i ten sam blad, znalazł może ktos rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎09 o 08:37, Acid napisał:

Kupiłeś telefon i poprosiłes sklep o odblokowanie bootloadera a ci wgrali scrackowany. Powinieneś sam odblokować oficjalną metodą a nie korzystać ze sztuczek sklepów. Teraz masz tego efekt.

Zablokuj go MiFlash z Globalem i odblokuj normalnie.

Wysłane z mojego MI 5

 

 

 

To nie jest tak do końca, bo ja mam ten sam problem po aktualizacji MIUI 6.12.8, a telefon odblokowywałeś mi w MiCenter???

W Ustawienia nie mogę wejść, ani zalogować się na konto Xiaomi:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2016 o 14:19, szambelan napisał:

Dobra już sobie poradziłem wgralem rom 6.11.3 przez twrp i potem jeszcze raz wipe przez twrp i chodzi bez kombinacji z bootem .pa

Dobra już sobie poradziłem wgralem rom 6.11.3 przez twrp i potem jeszcze raz wipe przez twrp i chodzi bez kombinacji z bootlopem .pa

Potwierdzam, ta metoda działa:-) Wielkie gratki dla Szambelana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...