Goblin950

Bardzo cichy dźwięk z słuchawek

Recommended Posts

Witam,

Otrzymałem ostatnio mój telefon xiaomi mi5s plus od sprzedawcy goldway. Wszystko było ok ale stwierdziłem że na telefon wygram oficjalnego globala, ponieważ system dostarczony od goldway nie był w pełni spolszczony. Po instalacji systemu wszystko działało bardzo dobrze oprócz jednej rzeczy. Telefon teraz gra bardzo cicho przez słuchawki. Dodam że na poprzednim systemie telefon grał rewelacyjnie. Wie ktoś może jak na to zaradzić ? Z tego co czytałem sporo użytkowników tego systemu na ten problem.

Pozdrawiam

4fe1368b37a418ed33159a45e03d1a63.jpg

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

To jest bug, który występuję na Global Stable. Wgraj sobie Xiaomi.eu/Miuipolska albo Global Developer. Polecam miuipolska

Mam to samo na słuchawkach w globalu, generalnie na głośniku też szału nie ma.

Tak jak w temacie, niezależnie od używanych słuchawek smartfon gra strasznie cicho (obecny max to około 1/4 dawnej mocy). 
Telefon jest na najnowszym buildzie rozwojowym.

Ja spostrzegłem, że po ostatnim updacie telefon gra o wiele ciszej przez Spotify na słuchawkach.

Witam, mam podobny problem. Jak powiem, że słuchawki ledwo grają to przesadzę. Siedzę na Globalu i szczerze mówiąc nie chcę mi się bawić w zmianę oprogramowania, bo dawno tego nie robiłem na żadnym telefonie, a poza tym nie narzekam na tą wersję (poza tym dźwiękiem). Czy ktoś może wie w czym problem? Wklejam zrzut z danymi tel. 

Jeżeli mam zmieniać ewentualnie oprogramowanie to na jakie, żeby mieć pewność, że słuchawki będą grały normalnie? 

Screenshot_2017-12-15-22-33-37-277_com.android.settings.png

Edit. Przegrzebałem pół internetu i nie znalazłem innego rozwiązania. Mogę tyle powiedzieć, że na miuipolska wszystko działa, więc jak ktoś ma podobny problem to niestety musi zmienić Rom. Pozdro

Edited by Stopa0306

Przypominam tylko, że jeśli wątek przerodzi się w temat o instalacji softu, polecą ostrzeżenia...

To mój pierwszy post więc witam wszystkich. Telefon nówka mam go tydzień natomiast problem dalej pozostaje, zdecydowanie za cicho. Załączam screena z informacjami.  Nie chciałbym zmieniać oprogramowania. Jakieś pomysły?

Edit: Zauważyłem jeszcze coś. Przy podgłaszaniu, mniej więcej od połowy paska (tam gdzie nieraz pojawia się komunikat, że dłuższe głośne słuchanie może szkodzić) w ogóle już nie podgłasza! Pasek idzie do końca, ale nic to nie daje, głośność się nie zmienia. Przy ściany to samo oczywiście.

Screenshot_2018-05-16-12-09-15-124_com.android.settings.png

Edited by Crenciou

Poradziłem sobie apką ze sklepu Play zwiększającą głośność. Nie każda działa, ale znalazłem. Nie mniej, czekam, aż będzie normalnie bez cudowania.

Kolejne moje odkrycie i ciekawostka. Powyższy problem występuje tylko przy słuchaniu przez Spotify. Na odtwarzaczach lokalnych jest normalnie. Sprawdzę jeszcze jakieś radia internetowe. 

A czy ktoś wie, jakim plikiem manipuluje zmiana regionu? Przecież to musi być a którymś zapisane, a zmiana regionu wymusza tylko używanie innych parametrów w tym pliku.

RN5p - whyred