Skocz do zawartości

Bardzo cichy dźwięk z słuchawek


Goblin950

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otrzymałem ostatnio mój telefon xiaomi mi5s plus od sprzedawcy goldway. Wszystko było ok ale stwierdziłem że na telefon wygram oficjalnego globala, ponieważ system dostarczony od goldway nie był w pełni spolszczony. Po instalacji systemu wszystko działało bardzo dobrze oprócz jednej rzeczy. Telefon teraz gra bardzo cicho przez słuchawki. Dodam że na poprzednim systemie telefon grał rewelacyjnie. Wie ktoś może jak na to zaradzić ? Z tego co czytałem sporo użytkowników tego systemu na ten problem.

Pozdrawiam

4fe1368b37a418ed33159a45e03d1a63.jpg

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam podobny problem. Jak powiem, że słuchawki ledwo grają to przesadzę. Siedzę na Globalu i szczerze mówiąc nie chcę mi się bawić w zmianę oprogramowania, bo dawno tego nie robiłem na żadnym telefonie, a poza tym nie narzekam na tą wersję (poza tym dźwiękiem). Czy ktoś może wie w czym problem? Wklejam zrzut z danymi tel. 

Jeżeli mam zmieniać ewentualnie oprogramowanie to na jakie, żeby mieć pewność, że słuchawki będą grały normalnie? 

Screenshot_2017-12-15-22-33-37-277_com.android.settings.png

Edit. Przegrzebałem pół internetu i nie znalazłem innego rozwiązania. Mogę tyle powiedzieć, że na miuipolska wszystko działa, więc jak ktoś ma podobny problem to niestety musi zmienić Rom. Pozdro

Edytowane przez Stopa0306
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

To mój pierwszy post więc witam wszystkich. Telefon nówka mam go tydzień natomiast problem dalej pozostaje, zdecydowanie za cicho. Załączam screena z informacjami.  Nie chciałbym zmieniać oprogramowania. Jakieś pomysły?

Edit: Zauważyłem jeszcze coś. Przy podgłaszaniu, mniej więcej od połowy paska (tam gdzie nieraz pojawia się komunikat, że dłuższe głośne słuchanie może szkodzić) w ogóle już nie podgłasza! Pasek idzie do końca, ale nic to nie daje, głośność się nie zmienia. Przy ściany to samo oczywiście.

Screenshot_2018-05-16-12-09-15-124_com.android.settings.png

Edytowane przez Crenciou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...