Skocz do zawartości

Problem z czytnikiem lini papilarnych.


Andrew2

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że telefon można odblokować odciskiem palca tylko chwilę po zablokowaniu do około 1 minuty. Jak chcę odblokować po kilku minutach to muszę go dotykać kilka razy przynajmniej 3 żeby się odblokował. Natomiast jeżeli telefon poleży jeszcze dłużej tak z około godziny to wcale nie da się go odblokować odciskiem palca. Jest jakiś sposób aby poradzić sobie z tym problemem >?? To pojawiło się kilka dni po aktualizacji do global stable 8.1.1.0 na wcześniejszych wersjach ten problem nie występował. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomaga.

Edytowane przez Andrew2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andrew2 napisał:

Jest jakiś sposób aby poradzić sobie z tym problemem >??

Sposób jest i to prosty > odblokować bootloader i zainstalować miuipolska/xiaomi.eu 

Romy Global nie nadają się do użytku. Kilka tygodni temu opublikowano testy stabilności systemów mobinych - wsrod androidow na szarym końcu są Redmi note 3 Snapdragon i Redmi 3s. 

android.jpg

Edytowane przez Zexon72
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam dokładnie na tym samym ROMie i nie odczuwam żadnych problemów, szczególnie jeśli chodzi o czytnik linii papilarnych (Global Stable 8.1.1.0) dlatego na razie przy nim zostanę. Ale widzę, że nie wszyscy mają tyle szczęścia.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz, że na poprzednich było ok, to wróć do nich. Widocznie ten ma jakiś feler. Tutaj 99% problemów dotyczy xiaomi.eu.

Nie, 99% problemów dotyczy syfmiui albo globala, który jest pokroju syfmiui. Xiaomi.eu to najlepszy wybór.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...