Skocz do zawartości

Jaka wersja systemu jest lepsza


ManiekMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chciałbym się doradzić w sprawie wyboru modelu redmi note 3 pro
Znalazłem na allegro dwie ciekawe oferty
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-p ... 50760.html
http://allegro.pl/nowy-xiaomi-redmi-not ... 36838.html
I tu mam pytanie.
Na jednej ofercie pisze ''TYLKO U NAS NAJNOWSZY SOFT MIUI 8 POLSKA -SO''
''W PEŁNI SPOLSZCZONY SYSTEM OPARTY NA MIUI POLSKA''
A na drugiej
''OFICJALNA WERSJA GLOBAL Z PEŁNYM POLSKIM JĘZYKIEM ORAZ WARCIE GOOGLE''
O tuż czym różnią się te dwie wersje? Jaka z nich jest lepsza?
Bardzo proszę o pomoc bardziej ogarniętych ludzi.

Edytowane przez ManiekMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mariusz.ur napisał:

Ja bym brał ten drugi , jeżeli to prawda , że ma 2 lata gwarancji w micenter , ale jeszcze poczytaj opinie , zadaj pytanie sprzedającemu o warunki gwarancji , zadzwoń do micenter , popytaj zanim kupisz 

Dzięki, że odpisałeś i zwróciłeś na to uwagę, ale co z systemem, jakie są między nim różnice, który jest ''lepszy''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:

Ten pierwszy to oficjalny global stable na Androidzie 5 , z tej drugiej aukcji to ja nie wiem co to jest miui 8 polska - so , ja jestem na miui polska inaczej xiaomi.eu 6.12.1 , a co jest lepsze , ile użytkowników tyle opinii

Ok. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ManiekMI napisał:

Witam.
Chciałbym się doradzić w sprawie wyboru modelu redmi note 3 pro
Znalazłem na allegro dwie ciekawe oferty
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-p ... 50760.html
http://allegro.pl/nowy-xiaomi-redmi-not ... 36838.html
I tu mam pytanie.
Na jednej ofercie pisze ''TYLKO U NAS NAJNOWSZY SOFT MIUI 8 POLSKA -SO''
''W PEŁNI SPOLSZCZONY SYSTEM OPARTY NA MIUI POLSKA''
A na drugiej
''OFICJALNA WERSJA GLOBAL Z PEŁNYM POLSKIM JĘZYKIEM ORAZ WARCIE GOOGLE''
O tuż czym różnią się te dwie wersje? Jaka z nich jest lepsza?
Bardzo proszę o pomoc bardziej ogarniętych ludzi.

 

Też właśnie interesuje się tym telefonem z 2 linku i zastanawiam się czy faktycznie ta gwarancja w MiCenter jest ;) 

A więc napisałem do MiCenter i odpisali mi: 

"Nieprawda. Nie współpracujemy z nikim na allegro. "

 

Więc gwarancji telefonu z tej aukcji jak na moje oko brak...

 

 

Edytowane przez Damian02625
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Damian02625 napisał:

 

Też właśnie interesuje się tym telefonem z 2 linku i zastanawiam się czy faktycznie ta gwarancja w MiCenter jest ;) 

A więc napisałem do MiCenter i odpisali mi: 

"Nieprawda. Nie współpracujemy z nikim na allegro. "

 

Więc gwarancji telefonu z tej aukcji jak na moje oko brak...

 

 

No to coś tu śmierdzi. Ja z kolei próbowałem się dodzwonić, by zapytać o ten system i parę innych rzeczy, ale nikt nie odbiera, tylko włącza się sekretarka...

A co do drugiej oferty- wczoraj cena około 700zł, dziś 1190zł... Nosz kur... Pogięło ich? Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ManiekMI napisał:

No to coś tu śmierdzi. Ja z kolei próbowałem się dodzwonić, by zapytać o ten system i parę innych rzeczy, ale nikt nie odbiera, tylko włącza się sekretarka...

A co do drugiej oferty- wczoraj cena około 700zł, dziś 1190zł... Nosz kur... Pogięło ich? Brak słów.

 

Z aukcji która wmawia gwarancje w MiCenter której nie ma, nadal widnieje kwota 699zł. Ja i tak bym nie ryzykował. Sam jestem na kupnie tego telefonu, ale chyba wole dopłacić troszke i mieć pewną gwarancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 miesiące temu brałem dwa redmi note 3 pro a w zeszłym tygodniu jednego Mi5S Plus w aze.com.pl - ceny mają bardzo dobre.

Jak na razie wszystko jest OK - szybka obsługa, dobry kontakt e-mail. Telefony do 3 dni od złożenia zamówienia były u mnie. Ta cena na allegro to jakaś porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Damian02625 napisał:

Teraz się zastanawiam, czy kupować wersje czarną z allegro od "Fosttech" za 719zł- sklep ten ma dobrą opinie na tym forum, czy kupować za 660zł z aze.com.pl - opinie srednie.. Jak myślicie ?

Więc tak.

Dodzwoniłem się w końcu do oferty z drugiego linku.

System to global, nie od miuipolska, zaś gwarancja ponoć realizowana jest w mi center wrocław.

Koleś ma dużo pozytywnych opinii, dorzuca etui i folie na ekran, więc biorę tą ofertę, bo raczej niczego lepszego za tą cenę na allegro nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ManiekMI napisał:

Więc tak.

Dodzwoniłem się w końcu do oferty z drugiego linku.

System to global, nie od miuipolska, zaś gwarancja ponoć realizowana jest w mi center wrocław.

Koleś ma dużo pozytywnych opinii, dorzuca etui i folie na ekran, więc biorę tą ofertę, bo raczej niczego lepszego za tą cenę na allegro nie dostanę.

Jesteś mistrzem... Mówić to sobie mogą.. Tłumaczyłem że pisałem z MiCenter i oświadczyli ze nic takiego nie ma miejsca bo nie współpracują z nikim z allegro... Wiec kupujesz telefon bez gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi link już nie aktywny...
Ja też planuje kupic ten telefon, ale trzeba zwracać uwagę na kilka rzeczy. Te tańsze aukcje odpadają, bo doliczać trzeba cło.
Global, czy international?
aze.com kusi... napisałam dziś do nich, zobaczymy jak szybko odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2016 o 18:38, djs napisał:

Ja 3 miesiące temu brałem dwa redmi note 3 pro a w zeszłym tygodniu jednego Mi5S Plus w aze.com.pl - ceny mają bardzo dobre.

Jak na razie wszystko jest OK - szybka obsługa, dobry kontakt e-mail. Telefony do 3 dni od złożenia zamówienia były u mnie. Ta cena na allegro to jakaś porażka.

na ich stronie jest napisane, że tel mają  MIUI Global z językiem polskim
Czy nie lepsze jest MIUI Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lania napisał:

Ten drugi link już nie aktywny...
Ja też planuje kupic ten telefon, ale trzeba zwracać uwagę na kilka rzeczy. Te tańsze aukcje odpadają, bo doliczać trzeba cło.
Global, czy international?
aze.com kusi... napisałam dziś do nich, zobaczymy jak szybko odpiszą.

Ja kupiłem u FostTecha. Gdy dostane telefon to powiem co i jak. Cena atrakcyjna, dla użytkowników tego forum zniżka 5%, kontakt rewelacyjny, dużo pozytywnych opinii. Zobaczymy jak będzie z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lania napisał:

na ich stronie jest napisane, że tel mają  MIUI Global z językiem polskim
Czy nie lepsze jest MIUI Polska?

Co do języka w telefonie ze sklepu aze. Jest tak jak napisali czyli dostaniesz właśnie globala, najprawdopodobniej androida 6.0 i możliwość aktualizacji przez OTA.

Czy lepsze MIUI Polska to już nie wiem, bo nie testowałem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lania napisał:

Damian02625 a możesz podać link, z którego kupowałeś :)?

Napisz do nich maila. Mają wlasną strone internetową i przez nią kupowałem, bo napisali mi że jak kupie przez allegro to cena będzie normalna, ze wzgledu na prowizje. Powiedz że jestes z tego forum i zaproponują Ci cene. Kontakt jest na prawde swietny, mailowy jak i telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...