Skocz do zawartości

Nowy Redmi Note 3 Pro. Nie działa aparat, nie można go zresetować


StaszekA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam
Kupiłem nowego Remi Note 3 Pro na banggood. Przyszedł po 3 tygodniach. Jednak po rozpakowaniu i uruchomieniu okazało się, że nie jest już tak kolorowo. Aplikacja Sklep Google zaczęła działać dopiero po zresetowaniu. Nie działa aparat (pojawia się "nie można połączyć się z Aparatem"), nie łączy z siecią. Nie da się go nawet zresetować. Problem pokaże lepiej ten filmik:

Napisałem już do sklepu wiadomość, jednak może to coś błahego.
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Edytowane przez StaszekA
note*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam teraz taki problem - próbowałem zainstalować aktualizację i trach - pasek dochodzi do jakiejś 1/10 długości. Telefon się wyłącza i wszystko zaczyna się od nowa - bez końca. Ostatnio gdy tak miałem nacisnąłem zdesperowany wszystkie przyciski na raz i telefon się uruchomił normalnie wychodząc z tej pętli. Teraz nic nie pomaga i pętla trwa dalej. Jedyne co mogę zrobić to kliknąć przycisk zasilania plus volume - żeby pojawił mi się gościu w ruskiej czapce naprawiający androida (i oczywisty napis FASTBOOT). Żadne MiFlashe itd nie zadziałają u mnie, bo system 32bitowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Mój telefon Xiaomi niestety jakiś czas temu uległ zalaniu, mimo to po dokładnym osuszeniu po paru dniach udało się go włączyć i teraz funkcjonuje jak powinien... prawie. Niestety od tego czasu mam dwa problemy - aparat nie uruchamia się w żadnej aplikacji, wyskakuje "błąd aparatu". Oprócz tego po podłączeniu urządzenia do komputera, ten wyświetla, że "urządzenie może nie działać poprawnie" i nie łączy z telefonem. Przeprowadziłam na urządzenie reset do funkcji fabrycznych, jednak problemy nie ustąpiły. Rozumiem, że w tym wypadku serwis to jedyne rozwiązanie?

Jeśli tak, to czy mógłby ktoś polecić mi serwis xiaomi, który jest sprawdzony? Pisałam do micenter jednak nie mają części. Oprócz tego dostałam odpowiedzi od mixiao i miservice, ale ten pierwszy ma niezbyt pochlebne opinie z tego co widziałam, natomiast na temat drugiego nie znalazłam żadnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...