Jump to content

Telefon widzi tylko jedną kartę SIM


Recommended Posts

Witam, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem MI5 PRO. Zakupiłem go aby korzystać z dwóch kart SIM. Od dwóch dni widzi tylko kartę w pierwszej pozycji (zamiana kart powoduje to samo a są różne PLUS, PLAY). Restartowałem system wgrywałem aktualizacje nic nie pomaga. PONÓZCIE !!!

Link to post
Share on other sites

Normalnie, widzi Sim1 sim2 tylko przy nieczynnej karcie sim2 po opcji wybierz siec automatycznie wywala komunikat -WYSZUKIWANIE SIECI NIEUDANE. Tak sie dzieje na obu kartach tak ze domniemywam ze z aparatem jest nie tak !

Link to post
Share on other sites

Cześć, pierwszy post także witam wszystkich. 

Przejrzałem forum pod kątem tego pytania ponieważ w poniedziałek również otrzymałem swojego MI5, jednak dopiero dzisiaj miałem okazje użyć dwóch kart i niestety mam taki sam problem - zasięg znajduje mi tylko na jednej z kart, z zasobnika nr.1. Zamiana kart nic nie daje, poza tym że zasięg jest znajdywany na tej drugiej karcie także obie są sprawne. 
Ktoś ma pomysł co to może być? Telefon kupowałem na ibuygou.com, wersja softu to MIUI Global 8.0 (8.0.5.0 MAAMIDG) 

Link to post
Share on other sites

No to witam w klubie. Poradzono mi wgranie nowego softa ale mój laptop (Windows 10) nie widzi telefonu w dedykowanym programie MiFlash. W sobota będę w domu to spróbuje na Win 7 i syn mi pomoże. Mi przynajmniej dwa dni widzial dwie karty. Jak masz jakis pomysl to daj znac !

Link to post
Share on other sites

Odesłałem swój telefon do serwisu, ponieważ nie bardzo czułem się na siłach żeby grzebać samemu, poza tym po to kupowałem telefon z gwarancją w PL żeby mieć spokój. 

W moim przypadku wina softu, także nie wiem czy kolega esiek coś próbował ze swojej strony, ale taka była diagnoza i po wgraniu nowego softu telefon widzi dwie karty. 

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...