Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro czy SE?


r3v

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Od kilku dni posiadam Redmi Note 3. Kupiony został na xiaomi.com.pl. Do tej pory byłem przekonany, że jest to model pro. Dopiero dzisiaj zauważyłem, iż MIUI 7.5.2.0 stoi na Androidzie 6 i wzbudziło to moje podejrzenie, że może to być wersja Kate. Co o tym myślicie?

Przy okazji, jeżeli moje przypuszczenia są słuszne, to wiadomo kiedy mozna spodziewac się MIUI 8 na ten telefon?

Pozdrawiam

Screenshot_2016-10-02-10-57-20_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2016 o 10:59, r3v napisał:

Cześć.

Od kilku dni posiadam Redmi Note 3. Kupiony został na xiaomi.com.pl. Do tej pory byłem przekonany, że jest to model pro. Dopiero dzisiaj zauważyłem, iż MIUI 7.5.2.0 stoi na Androidzie 6 i wzbudziło to moje podejrzenie, że może to być wersja Kate. Co o tym myślicie?

Jak wersja 7.5.2.0 się sprawuje? Zastanawiam się nad aktualizacją bo mam przez OTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KamQiX napisał:

Jak wersja 7.5.2.0 się sprawuje? Zastanawiam się nad aktualizacją bo mam przez OTA.

Oprócz nieprzetłumaczonego słowa Gallery, oraz kilku innych wszystko śmiga. (zresztą pewnie w poprzednich wersjach również nie było to przetłumaczone) Ja zaktualizowałem od razu po pierwszym włączeniu telefonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...