r3v

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About r3v

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note3Pro Kate
 1. Odebranie połączenia w rekawiczkach poprzez wysunięcie slidera
 2. Tylko, że kolega, jak sam stwierdził jest początkującym użytkownikiem RN3. Skąd ma wiedzieć, czy jego telefon to Kate, czy Kenzo? Podejrzewam, że nie miał pojęcia, ze są dwie wersje. @Zjacer Posiadasz wersję Kate/SE/International telefonu. Xiaomi przygotowało je na rynki zewnętrzne. Stabilnej wersji MIUI 8 dostepnej poprzez OTA jeszcze nie ma dla tego modelu, więc musisz się uzbroić w cierpliwość jeżeli nie chcesz bawić się w "ręczną" aktualizację softu.
 3. Oprócz nieprzetłumaczonego słowa Gallery, oraz kilku innych wszystko śmiga. (zresztą pewnie w poprzednich wersjach również nie było to przetłumaczone) Ja zaktualizowałem od razu po pierwszym włączeniu telefonu.
 4. Identyczny problem mam ja. Prawdopodobnie naprawią to w nowym ROMie Stable. Ciekawe, jak jest w dev.
 5. @Mark1991 Dzięki za odpowiedź. Obawiałem się, że mam wgrany jakiś syfiasty rom, a ty rozwiałes moje wątpliwości. Trochę mi przykro, że muszę pożegnać się z Romami od Acida, zwłaszcza, że na moim poprzednim Redmi Note WCDMA wgrywałem je często, gęsto.
 6. Cześć. Od kilku dni posiadam Redmi Note 3. Kupiony został na xiaomi.com.pl. Do tej pory byłem przekonany, że jest to model pro. Dopiero dzisiaj zauważyłem, iż MIUI 7.5.2.0 stoi na Androidzie 6 i wzbudziło to moje podejrzenie, że może to być wersja Kate. Co o tym myślicie? Przy okazji, jeżeli moje przypuszczenia są słuszne, to wiadomo kiedy mozna spodziewac się MIUI 8 na ten telefon? Pozdrawiam