Skocz do zawartości

Kalendarz MIUI


pablitto83

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mam problemy ostatnio z zewnętrzną apką - Jorte (nie wyskakują powiadomienia), chciałem spróbować kalendarza od MIUI. Problem w tym, że gdy chcę dodać zdarzenie wcześniejsze niż teraz, nie można wybrać z listy daty wcześniejszej, jest tylko opcja przewijania daty/godziny do przodu. Czy tak ma być czy ja coś źle mam?

MIUI v5 4.1.10 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem potrzebuje dodac zdarzenie wstecz, a tu kłopot. Pomeczylem sie troche z Jorte, po kilku zmianach rkmu doszedlem w koncu do opcji w programie, ktora wylaczala powiadomienia kalendarza google.. Teraz dziala ok.

Mimo wszystko, wolal bym zeby nie bylo tego ograniczenia w kalendarzu miui, dla mnie to go dyskwalifikuje

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mozna kliknac np. w wczorajszy dzien i dac opis zdarzenia, byle by nie klikac wyboru daty/godziny. z tym ze wówczas zdarzenie jest przypisane tylko do dnia, nie godziny.

Wiem ze mozna edytowac kalendarz google przez przegladarke, lub inna apke, ale po co mi wtedy kalendarz miui?

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yvupy8ed.jpg

tak to wyglada u mnie. Dodam, ze ustawione mam do wyświetlenia tylko konto google. gdy dodalem do wyswietlanych konta- urodziny kontaktow, pozostawiając odznaczony tylko kalendarz lokalny, moglem dodawac daty wsteczne, tak jak na pokazanych wczesniej zrzutach ekranu. Zagadka sie rozwiązała.

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...