Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Bluetooth 4.0 Speaker MDZ-15-DA -> chińskie pitolenie


avish

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam ten oto głośniczek:

http://www.gearbest.com/speakers/pp_241962.html

Xiaomi Mi Bluetooth 4.0 Speaker MDZ-15-DA

 

Niestety, jak w przypadku sluchawki bluetooth do rozmow, wszelkie komunikaty są po chińsku. Tutaj rodzi się moje pytanie, bo czy jest mozliwosc zmieny tego gadania chinskiego na jakieś sygnały dźwiękowe? Bądź chociaż język angielski. Zbawienne byłoby również calkowite usunięcie tego gadania, bo nawet regulować głośności pitolenia nie można. Jest jakiś sposób? Nawet jak miałby być mocno czasochłonny to i tak po prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

też mam ten głośnik i mój również pitoli po chińsku. Widziałem kilka filmików w sieci, gdzie ten sam głośnik pitoli po angielsku. Pitolenie włącza się po wciśnięciu przycisku z ikonką baterii, po angielsku lecą wtedy komunikaty o stanie baterii. Zadałem pytanie sprzedawcy, czy jest możliwość zmiany języka, na razie cisza. Jak się coś uda dam Wam znać.

A napiszcie jak wam działa odtwarzanie plików w karty SD, próbowałem z karta 1 GB niestety bez sukcesów?

Mark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten głośnik i też mnie zaciekawił temat języka.

Jak się dowiedziałem występują dwie wersje tego głośnika.

Wersja na Indie z językiem angielskim

Wersja Chińska z językiem chińskim

Dowiedziałem się też że nie ma możliwości zmiany tego. Jeżeli się jednak mylę to posłucham chętnie kogoś mądrzejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Przymierzam się do zakupu głośniczka.

Chciałbym jednak wersję z "angielskim lektorem" :) i nie wiem którą wersję wybrać.

Oglądałem filmik na YT gdzie ktoś robił porównanie i wynika z tego że pod nazwą MDZ-15-DA występują różne wersje (filmik).

Jak więc je rozpoznać?

A jak jest z wersją MDZ-26-DA - czy też są różne wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://www.joybuy.com/3366392.html

Warto tu kupić, cena z 50-100 zł niższa niż w PL , głośnik chyba taki sam jak wszędzie (kupowany w PL czy nie  i tak "gada" po chińsku.Płatność PPal powinna zapewnić bezpieczeństwo . Miałem kupić dla osoby, która ma Redmi 4x i namiętnie słucha muzy na głośniku tel., pod uwagę brałem JBL Go ale chyba ten lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...