Skocz do zawartości

Zły wymiar etui Redmi Note 3 Pro


mistrzkamasutry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Z góry przepraszam za zły dział, robię to celowo, bo dział poświęcony Redmi Note 3 Pro SE jest KOMPLETNIE pusty.

Niestety przy zakupie Redmi Note 3 Pro kochany chiński reseller najprawdopodobniej całkowicie przypadkiem (kocham sarkazm) zapomniał dopisać, że sprzedaje wersję SE (co dziwne pierdyliarda wariantów Redmi Note 3 nie wyszczególnia nawet mi.com - producent roku, laur konsumenta), która jest o 2 milimetry dłuższa od standardowych. Mam już dosyć kupowania Ipaky, które prędzej pękną niż wejdą na tego pokraka. Redmi Note 2 by pasował, ale nie ma odcisku, Note 4 może wejdzie, ale kejsów na to jeszcze nie ma.

Czy ktoś borykał się z podobnym problemem? Jak żyć? Sprzedać i wrócić do drogich i spokojnych telefonów?

Halp.

Edytowane przez mistrzkamasutry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.09.2016 o 00:32, mistrzkamasutry napisał:
Witam,
Z góry przepraszam za zły dział, robię to celowo, bo dział poświęcony Redmi Note 3 Pro SE jest KOMPLETNIE pusty.

Niestety przy zakupie Redmi Note 3 Pro kochany chiński reseller najprawdopodobniej całkowicie przypadkiem (kocham sarkazm) zapomniał dopisać, że sprzedaje wersję SE (co dziwne pierdyliarda wariantów Redmi Note 3 nie wyszczególnia nawet mi.com - producent roku, laur konsumenta), która jest o 2 milimetry dłuższa od standardowych. Mam już dosyć kupowania Ipaky, które prędzej pękną niż wejdą na tego pokraka. Redmi Note 2 by pasował, ale nie ma odcisku, Note 4 może wejdzie, ale kejsów na to jeszcze nie ma.

Czy ktoś borykał się z podobnym problemem? Jak żyć? Sprzedać i wrócić do drogich i spokojnych telefonów?

Halp.

 

 

Dnia 24.09.2016 o 00:32, mistrzkamasutry napisał:
Witam,
Z góry przepraszam za zły dział, robię to celowo, bo dział poświęcony Redmi Note 3 Pro SE jest KOMPLETNIE pusty.

Niestety przy zakupie Redmi Note 3 Pro kochany chiński reseller najprawdopodobniej całkowicie przypadkiem (kocham sarkazm) zapomniał dopisać, że sprzedaje wersję SE (co dziwne pierdyliarda wariantów Redmi Note 3 nie wyszczególnia nawet mi.com - producent roku, laur konsumenta), która jest o 2 milimetry dłuższa od standardowych. Mam już dosyć kupowania Ipaky, które prędzej pękną niż wejdą na tego pokraka. Redmi Note 2 by pasował, ale nie ma odcisku, Note 4 może wejdzie, ale kejsów na to jeszcze nie ma.

Czy ktoś borykał się z podobnym problemem? Jak żyć? Sprzedać i wrócić do drogich i spokojnych telefonów?

Halp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podłącze się do tematu bo mam podobny problem. Zakupiłem Redmi Note 3 z X-kom (który jak rozumiem w rzeczywistości powinien być jako model pro). I do niego zamówiłem szkło i etui z tej aukcji na allegro.

Niestety jak się okazało telefon nie wchodzi w to etui i szkło jest ciut na niego za małe. Czy rozumiem że wersja pro jest większa od standardowej? Czy też mam wadliwe etui i szkło?

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Poniżej zdjęcie jak to wygląda na żywo

 

IMG_20161014_171201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kras napisał:

Witam,

podłącze się do tematu bo mam podobny problem. Zakupiłem Redmi Note 3 z X-kom (który jak rozumiem w rzeczywistości powinien być jako model pro). I do niego zamówiłem szkło i etui z tej aukcji na allegro.

Niestety jak się okazało telefon nie wchodzi w to etui i szkło jest ciut na niego za małe. Czy rozumiem że wersja pro jest większa od standardowej? Czy też mam wadliwe etui i szkło?

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Poniżej zdjęcie jak to wygląda na żywo

 

IMG_20161014_171201.jpg

Nie masz wersji Pro (Kenzo) tylko Special Edition (Kate). Oba mają praktycznie takie same bebechy, tyle że kate ma szybszy czytnik w palca (nw jak z tym w praktyce) i inny modem, przez co telefon jest o 2mm dłuższy. Odeślij szkło i etui (masz na to 14 dni) i poszukaj wersji na Kate :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o pasujące etui do 152 mm XIAOMI to ja posiadam silikonowe. Kupione na stronie www.aze.com.pl 
http://www.aze.com.pl/pl/p/Silikonowe-etui-do-Xiaomi-Redmi-Note-3-KATE/788

Kontakt jeżeli chodzi o kupowanie 10 na 10, ale jeżeli chodzi o zwroty i odzyskanie pieniędzy to bujam się już z nimi miesiąc.... 

Szybka, to polecam http://allegro.pl/3mk-flexible-glass-szklo-xiaomi-redmi-note-3-globa-i6637044795.html 
Cena może wysoka, ale jakość naprawdę adekwatna do tego. Pasuje idealnie, gdybym nie wiedział że mam szkło ochronne to bym pomyślał, że oryginał. Jest też szkło na aze i tańsze, dla mniej wymagających. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...