Brombor

Aktualizacja globala do 8.0.3.0 redmi 3s

Recommended Posts

Zainstalowane, w moim przypadku LTE działa elegancko. Siedze w pracy na poziomie -1, i mam tylko 3G ale stabilne (takie podziemia gdzie dziewczyna na swoim Samsungu J5 ma problemy z zasięgiem 2G z Plusa). Gdy wyszedłem na zewnątrz przed lokal, po 2 minutach 4G pojawiło się ale tylko na 3-4 sekundy, wskoczyło na 3G i dopiero po 1 dodatkowej minucie zaczeło chulać. Za drugim razem jakieś 50 sekund i 4G było git malina. Czasami spadnie na 3G ale to dosłownie na 10-20 sekund. Jeśli chodzi o prędkość sciągania i wysyłania, to wynik chyba w miare - na telefonie nigdy wczesniej nie sprawdzalem. A i jestem w VikingMobile jakby co.

Screenshot_2016-10-02-13-01-18-484_org.zwanoo.android.speedtest.png

Dnia 24.09.2016 o 17:56, epifan napisał:

Ja kupiłem w oficjalnej dystrybucji X-KOM i aktualizacja nie przechodzi :]

Ściąga się, mieli kółeczkiem i po 15 minutach włącza się jednak z komunikatem "nie można było zaktualizować, spróbuj ściągnąć pełną aktualizację", ściąga 1,4 GB po czym to samo kółeczko i lipa

mam dokładnie ten sam problem. Epifan rozwiązałeś go ?

Witam.Czy jest jakaś różnica pomiędzy Redmi 3S a Redmi 3S Global Edition.W chinach zwykły 3S kosztuje 642zł,natomiast wersja Global 542zł.

wysławszy z Nexus 7 PureNexus-grouper+gappsy 6.0.1

Aktualizacja OK. Są drobne błędy w tłumaczeniu ale zaczęły działać skróty do kontaktów.

Swoją drogą przy aktualnej cenie w x-kom (699) i jeszcze niższej w pckomp (650) zakup w Chinach jest dyskusyjny.

Aktualizacja OK. Są drobne błędy w tłumaczeniu ale zaczęły działać skróty do kontaktów.
Swoją drogą przy aktualnej cenie w x-kom (699) i jeszcze niższej w pckomp (650) zakup w Chinach jest dyskusyjny.

Ale mi chodzi bardziej o s3global za 542zł + zniżka za vip2 i dla mnie wychodzi 459zł 3GB 32GB.Oczywiście jest rysyko podatku.

wysławszy z Nexus 7 PureNexus-grouper+gappsy 6.0.1

Dnia 24.09.2016 o 16:56, epifan napisał:

Ja kupiłem w oficjalnej dystrybucji X-KOM i aktualizacja nie przechodzi :]

Ściąga się, mieli kółeczkiem i po 15 minutach włącza się jednak z komunikatem "nie można było zaktualizować, spróbuj ściągnąć pełną aktualizację", ściąga 1,4 GB po czym to samo kółeczko i lipa

Miałem to samo, też dystrybucja X-Koma, robiłem może z 8 podejść bez powodzenia.

Wczoraj rano się budzę a tam 8.0.3.0, jakimś cudem sam się zaktualizował w ciągu nocy.

Co do 8.0.3.0: U mnie niestety trochę ucierpiała żywotność baterii, żeby nie powiedzieć że cholernie, w planach downgrade do 7 (o ile będzie taka opcja - nowy w Xiaomi :D)

Edited by DSLRwalker

U mnie też nie chciał się zaktualizować a wystarczyło żeby był cały czas podpięty do Wifi i aktualizacja poszła. Ręcznie zaciągnąłem rom i wrzuciłem do pliku a i tak nie szła aktualizacja dopiero po podłączeniu Wifi zweryfikował Rom i zaczą aktualizować.

@Andrew - u mnie waha się mniej więcej przy 350MB. Fakt, WhatsApp + Google Fit w tle, co jednak nie zmienia faktu że to dosyć mało.

EDIT: Przy MIUI7 (bodajże 7.8 ale nie dam sobie ręki uciąć) przy tym samym obciążeniu było ponad 700MB wolne.

Guest
This topic is now closed to further replies.