Skocz do zawartości

Brak gwarancji i paragonu


Sheriff Grimes

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sheriff Grimes napisał:

Kurier przywiózł dziś telefon, ale nie dostalam ani paragonu, ani żadnej karty gwarancyjnej, a nie mogę się dodzwonić. Co w takim wypadku zrobić?

Nic nie dostajesz. Masz wszystko w formie elektronicznej. Jak klikniesz na numer zamówienia, w Moje konto -> Historia zamówień, to masz link "Pobierz fakturę proforma w pdf". Klikasz i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

Napisałeś w dziale innego sklepu.. 

 

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Zobacz dział w którym piszesz... Jest to Xiaomiforsale, nie Xiaomi.com.pl... Xiaomi.com.pl wysyła PDF drogą mailową, nie wystawia paragonów...

Ah, faktycznie, zwróciłam uwagę tylko na początek nazwy. Ale okej, wiem już ze dostanę pdfa, tylko pytanie kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sheriff Grimes napisał:

 

 

Ah, faktycznie, zwróciłam uwagę tylko na początek nazwy. Ale okej, wiem już ze dostanę pdfa, tylko pytanie kiedy?

Powinnaś dostać razem z informacją o realizacji zamówienia, jeżeli go nie otrzymałaś, pisz i dzwoń do nich, może za 1500 razem odbiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2016 o 15:17, Nezumi napisał:

Nie ma znaczenia, fakturka w PDF powinna iść razem z mailem o realizacji zamówienia jako załącznik.

 

Dnia 12.09.2016 o 15:22, nec2 napisał:

 

Faktura jest na stronie po zalogowaniu obok zamówienia. Jeśli nie masz konta to pisz do nich bo chyba nie przysyłają przynajmniej ja nie dostałem.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Okej, jako że telefonu nie obierają napisalam do nich maila, mam nadzieję że to coś da. Dzieki za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...