Skocz do zawartości

miui global xposed


dawiddd

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, dawiddd napisał:

czy dobrze zrozumiałem czy odblokowac mozna tylko na chińskim romie? mam wersje europejską romu wiec musze wgrywac chinską bo ten program do odblokowywania romu sobie nie zaradzi?

akurat w naszych telefonach można odblokować bootloader na jakimkolwiek oryginalnym romie (global/dev/china/stable)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz instrukcje:

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/


Po zainstalowaniu miui polska, instalujesz poprzez TWRP super su a następnie framework xposed dla miui.

http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html
 

Jak uruchomisz telefon (dłuższą chwilę to trwa) instalujesz aplikacje xposed i robisz restart :) Powinno działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2016 o 18:16, kapiS napisał:

akurat w naszych telefonach można odblokować bootloader na jakimkolwiek oryginalnym romie (global/dev/china/stable)

a jakieś rozwiązanie na 50% couldnt verify device w MiUnlock na globalu? stable 8.0 w moim wypadku. wszędzie telefon jest wykrywany, adb działa, fastboot działa, konto Mi to samo i nie przepuszcza powyżej 50.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kshyshiek napisał:

a jakieś rozwiązanie na 50% couldnt verify device w MiUnlock na globalu? stable 8.0 w moim wypadku. wszędzie telefon jest wykrywany, adb działa, fastboot działa, konto Mi to samo i nie przepuszcza powyżej 50.

Po 1. Musisz być w fastboocie żeby odblokować 

Po 2. Spróbuj włączyć find device 

 

Jeśli to nie pomoże, to nie wiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cake napisał:

na stable nie ruszysz bootloadera

wgraj deva

Hmm... To jakim cudem ja odblokowalem bootloadera na global stable? Nawet w poradniku pisze że na naszych qualcommach można na każdym oficjalnym romie, nie ważne czy dev/stable/global/china

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kapiS napisał:

Hmm... To jakim cudem ja odblokowalem bootloadera na global stable? Nawet w poradniku pisze że na naszych qualcommach można na każdym oficjalnym romie, nie ważne czy dev/stable/global/china

Poradnik poradnikiem, ale ja również długo męczyłem się na Global Stable z odblokowaniem.
Po zainstalowaniu Global Dev poszło za pierwszym razem, bez jakichkolwiek komplikacji.

Szkoda czasu, skoro i tak ktoś ma wrzucać za chwilę MIUIPolska, to jeden system w tą czy w tamtą po drodze nie zrobi różnicy.
Zwłaszcza, że instalacja idzie bezpośrednio z aplikacji Aktualizacja przez wzkazanie pliku .ZIP z systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...