Skocz do zawartości

PROBLEM TELEFON vs MOTYW


gasior

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chyba zrobiłem jakąś głupotę i potrzebuję pomocy. Po raz pierwszy postanowiłem pobawić się w zmianę motywu i ściągnąłem motyw Suave HD. Po wgraniu go spod motywów system poprosił mnie o zatwierdzenie restartu z powodu wymiany czcionek. Po restarcie jednak nie mam nic na ekranie - jest czarny. Świeci ale nie ma na nim nic. Wygaszam go bocznym przyciskiem i widzę jak gaśnie. Sam system działa, bo np. telefon dzwoni, a przesuwając w odpowiednim miejscu ekranu odbieram rozmowę. Wydaje mi się teraz, że być może ten motyw był nie pod MIUI v5. Czy jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu np. z poziomu komputera? A może skrót do ustawień fabrycznych? Będę wdzięczny za pomoc.

P.S. Tak... to był motyw pod V4 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reboot do recovery (aktualizacje, menu, uruchom ponownie do recovery) lub wlaczasz telefon z nacisnietym przyciskiem volume UP.

Problem w tym, że ekran nie działa, próbuję wyłączyć telefon bocznym przyciskiem, ale to powoduje restart, wiec nie mogę użyć kombinacji klawiszy. Wyjęcie baterii też nie pomaga, bo po włożeniu system od razu się uruchamia. Muszę go więc najpierw wyłączyć, a potem z tego co próbuję doczytać zrobić w recovery install update. Najpierw jednak 'turn off' a nie 'restart'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Zrobiłem instalację update.zip spod recovery, potem wipe cache (opcji wipe dalvik cache tam nie było), potem reboot do ostatniego systemu i jest ok. Człowiek mądrzejszy dzięki Wam, następnym razem poradzi sobie może sam - że pozwolę sobie tak rymem polecieć ;) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram.

Trzeba dodać, że MI-2 ma dwa systemy. W razie problemu można przez recovery przełączyć się na drugi system i jeśli jest używalny to normalnie korzystać (jest tam zawsze wcześniejsza wersja romu). Z tego poziomu można wykonać aktualizację i wtedy telefon sam zrobi wipe dalvik i przełączy się na ten aktualizowany system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...