Skocz do zawartości

Jaka wersje wybrac 2/16 czy 3/32


lioors22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moze wy mi jakos pomożecie bo mam pytanie ktora wersje wybrac kasa nie ma znaczenia bo jakby okazala sie duzo lepsza to moge dołożyć tylko czy warto dokladac do wersji 3/32 pamiec rom mi 16 gb wystarczy ale jak jest z ta pamięcia ram bo obecnie mam smartfona z 1gb ram i moge powiedziec ze nie wyrabia a telefon chce miec no gdzies minimum 1,5 roku :DDD czekam na jakeś odpowiedzi 

 

Edytowane przez lioors22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, iborkim napisał:

Mam wersje 2/16 i w moim przypadku nie widzę potrzeby na więcej pamięci. (raczej nie gram na telefonie)

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Jeśli się nie gra w żadne złożone gry to faktycznie ciężko będzie zapełnić pamięć tym bardziej, że muzykę i zdjęcia z aparatu można mieć na karcie pamięci.

Kwestia jak liors22 będziesz używał telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bogusz89 napisał:

Jeśli się nie gra w żadne złożone gry to faktycznie ciężko będzie zapełnić pamięć tym bardziej, że muzykę i zdjęcia z aparatu można mieć na karcie pamięci.

Albo w chmurze. :)
Karta pamięci odpada jeśli ktoś używa dual SIM i nie chce się bawić w kastrowanie jednej z kart.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bogusz89 napisał:

Jeśli się nie gra w żadne złożone gry to faktycznie ciężko będzie zapełnić pamięć tym bardziej, że muzykę i zdjęcia z aparatu można mieć na karcie pamięci.

Kwestia jak liors22 będziesz używał telefonu.

 

W gry czasami są sobie odpale jakąś na zabycie czasu ale to rzadko ale napewno chciałbym przerestowac ile z niego wyciagne :-D Czyli co lepiej dołożyć?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat, (też widziałem filmik) i zaryzykowałem 2/16. I nie żałuję. W gry nie gram a na normalne użytkowanie spoko wystarczy. A jeśli zacznie brakować to dołożę kartę pamięci. Wbrew pozorom to nic specjalnego przyciąć nanosima i wcisnąć razem z kartą pamięci. Poza tym gdzieś wyczytałem opinię że snap w redmi nie potrafi dobrze wykorzystać 3 gb, z 2gb radzi sobie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawsze jest kwestia indywidualna. Ja nie dołożyłem a za różnicę kupiłem 2 uchwyty do samochodu ( na szybę i na kratkę) etui i szkło  na ekran. Aha zostało jeszcze na kilka browarów. Coś za coś. Ja nie żałuję  i zadowolony z wyboru jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DukeN napisał:

To zawsze jest kwestia indywidualna. Ja nie dołożyłem a za różnicę kupiłem 2 uchwyty do samochodu ( na szybę i na kratkę) etui i szkło  na ekran. Aha zostało jeszcze na kilka browarów. Coś za coś. Ja nie żałuję  i zadowolony z wyboru jestem.

Osobiście uważam, że bardziej opłaca się dołożyć do wersji 3/32, ale Twoje podejście (wersja 2/16 + dodatki + bro) nie jest głupie. :)
Probs za Duke'a, kto kojarzy DNSTUFF? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DukeN napisał:

Miałem ten sam dylemat, (też widziałem filmik) i zaryzykowałem 2/16. I nie żałuję. W gry nie gram a na normalne użytkowanie spoko wystarczy. A jeśli zacznie brakować to dołożę kartę pamięci. Wbrew pozorom to nic specjalnego przyciąć nanosima i wcisnąć razem z kartą pamięci. Poza tym gdzieś wyczytałem opinię że snap w redmi nie potrafi dobrze wykorzystać 3 gb, z 2gb radzi sobie dobrze.

A skąd zamawiales wersję 2/16? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...