Skocz do zawartości

Kilka prostych pytań


woodyalen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam od dziś Xiomi Redmi 3s Pro z softem Mui Global 7.5 7.5.4.0(MALMIDE). Mam kilka dla was pewnie prostych pytań.

1.Jak przenieść kontakty z konta outlock (WP) na konto gmial albo telefon. No bo robię tak że instaluje outolock.com loguje się na swoje konto i wtedy pokazuje kontakty. Później daje synchronizuj i odinstalowuje outlocka i kontakty znikają. Jak zrobić żeby po odinstalowaniu zostały?

2. Jak zrobić żeby w kontaktach pokazywało tylko nr. telefonu bez kontaktów mailowych. W poprzednim tel miałem tak że wchodziłem w kontakty i dawałem "pokazuj tylko nr. tel" tu w ogóle nie wiem jak wejść w opcje w kontaktach...

3. czy trzeba formatować baterie czy jak się rozładuje wystarczy naładować do pełna?

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :) Z góry dzięki :)

Edytowane przez woodyalen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu kontakty wchodzisz klikając lewy dolny klawisz funkcyjny i tam masz wszystkie opcje wyświetlania, przenoszenia itd.  Żeby kontakty synchronizowały się z kontem MS wcale  nie musisz instalować outlooka. Wystarczy że dodasz to konto w kontach w systemie. Potem możesz eksportować,  importować pomiędzy kontami. Używam równolegle trzech kont MS,  Googla i Xiaomi i jakoś to działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FromWP

Zrobiłem tak ustawiłem żeby pokazywało tylko kontakty z outlock i dałem opcje --> wczytaj kopiuj kontakty--> kopij na nosnik

Potem usunąłem konto outlock i program kontakty zniknęły więc zrobiłem tak:  pcje --> wczytaj kopiuj kontakty--> wczytaj z nosnika  i są wszystkie :)

Teraz mam je wszystkie na telefonie. Jak je przenieść na konto google ?

Edytowane przez woodyalen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, woodyalen napisał:

FromWP

Zrobiłem tak ustawiłem żeby pokazywało tylko kontakty z outlock i dałem opcje --> wczytaj kopiuj kontakty--> kopij na nosnik

Potem usunąłem konto outlock i program kontakty zniknęły więc zrobiłem tak:  pcje --> wczytaj kopiuj kontakty--> wczytaj z nosnika  i są wszystkie :)

Teraz mam je wszystkie na telefonie. Jak je przenieść na konto google ?

Chyba wystarczy włączyć synchronizację kontaktów z kontem Googla i samo się zrobi. Jak nie to robisz kopię na sd w formacie vcard i potem wczytujesz w przeglądarce w gmailu na komputerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak nie to robisz kopię na sd w formacie vcard i potem wczytujesz w przeglądarce w gmailu na komputerze. 

No no już  w poprzednim tel tak miałem kopie na telefonie tylko zanim ją skopiowałem to utonęła w stawie razem z telefonem, dobrze że w poprzednim tel miałem z wp to odzyskałem chodziarz część. Dlatego terach che mieć pełną synchronizację że co by sie nie stało to loguje sie na kompie i mam kontakty tak jak to jest na wp.

Edit: daje synchronizacje i nie pomaga chyba jednak ustawie żeby wyświetlało tylko kontakty z wp i tam będę zapisywał bo na google i tak nie mam żadnych telefonicznych. Troche lipa bo chciałem pzreniesc wszystko na google a konto wp usunąć żeby nie mięć 10 kont...Ale w sumie też może być

Edytowane przez woodyalen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, woodyalen napisał:

Troche lipa bo chciałem pzreniesc wszystko na google a konto wp usunąć żeby nie mięć 10 kont...Ale w sumie też może być

To sobie wyślij wszystkie na konto Xiaomi. Kopiowanie na konto Xiaomi -  Przenieś kontakty z Googla i Exchange na konto Xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...