Skocz do zawartości

Problem z wejściem w Recovery


KlawyFarfocel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj przyszedł do mnie mój Xiaomi Redmi 3. Chciałem wgrać rom od Miui Polska. Robiłem zgodnie  z tym poradnikiem https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ .Wszystko szło świetnie aż do momentu wchodzenia w recovery telefonu gdzie zamiast normalnego recovery pojawiło mi się to, co widać na załączonej grafice. Przepraszam za jakość zdjęcia, był robiony słabym telefonem. Dla tych, ktorzy nie są w stanie zobacyzć co psize na tych kafelkach : Od góry PCBA Test, po lewej MMI Test, dalej Ausio Test, Sensor Test , Hardware Info,  fastboot, recovery, download, English i ten neibieski przycisk to Power Off. Ktoś ma jakiś pomysł zo może być przyczyną? Z gory dziękuje za odpowiedź !

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

14009897_1743276005935064_493363656_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bergmen napisał:

Dzieki z calego serca... mozesz mi wytumaczyc (jak dla laika) co mam zrobic? Uzywalem juz twrp i zrobilem wszystko zgodnie z tamtym poradnikiem co ja wyslalem na poczatku do momentu wchodzenia w recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam problem. Mianowicie teraz kiedy jestem w twrp nie mogę wgrać żadnego romu bo mój telefon po podłączeniu do komputera nie wyświetla sie nic w Moim Komputerze. Jakieś porady? Zwipowalem USB OTG jak coś.

 

 

Edytowane przez KlawyFarfocel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po aktualizacji do wersji 7.4.6 nie mogę odpalić telefonu w recovery TRWP. Od tego czasu nie mogę też aktualizować MIUI. Jak wybiorę uruchom w recovery to telefon się restartuje. To samo jak wybiorę aktualizuj z pliku zip. Ktoś coś?

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...