Skocz do zawartości

Ustawienia dzwonków a chińska aplikacja.


19piotrek64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj posiadam model Redmi 3 Pro. Wszystko sprawuje się świetnie za wyjątkiem jednej rzeczy. Po kliknięciu w w zmianę dzwonku w ustawieniach na nie cała sekundą pojawiają się ikonki do wyboru lokalizacji dzwonków (lokalnie, katalog itp.) a później uruchamia się jakaś chińska aplikacja do pobierania dźwięków. Macie pomysł jak to wyłączyć albo jak się tego pozbyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę artykułów i postów i mam kilka pytań. Mam zamiar zainstalować na Redmi 3 Pro wersję Global. Z racji tego, że jest podobno łatwiejsza w instalacji i ma automatyczne aktualizacje. Pobrałem na dysk tą wersję ROMa :  Redmi 3 Latest Global Developer Version Fastboot File Download  z linku znajdującego się w kompendium wiedzy.

1. Czy w tej wersji będzie polski język, automatyczne aktualizacje oraz sklep play(obecnie go posiadam na tym syfiastym romie) ?

2. Nie wiem czy mam zablokowany bootloader. Czy koniecznie musze go odblokować aby zainstalować tego ROMa ? 

Edytowane przez 19piotrek64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem telefon i przestał reagować. Nie reaguje na żadne kombinacje klawiszy. Po podłączeniu do usb miflash odnajduje go ale gdy rozpoczynam flashowanie wyskakują takie błędy: 

 

Przechwytywanie3.JPG

Przechwytywanie4.JPG

Nie mam pojęcia co teraz robić.

Edytowane przez 19piotrek64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie globalna wygrywało jakoś do wartości 3200s. A potem w Miflash pokazało ok i reboot. Następnie w Miflash zamiast writefile zmieniło na pause. Telefon się uruchomił i wystartował system. Dopiero wtedy odłączyłem bo się zorientowałem że poszło ok.

Przy wgrywaniu china dev było lepiej bo Miflash pokazał ok i finish i można było odpiąć i uruchomić ponownie a Miflash przestawiał liczyć czas

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...