Assin Opublikowano 9 Sierpnia 2016 Opublikowano 9 Sierpnia 2016 Witam. Mam następujący problem z wyświetlaczem: Po uruchomieniu wszystko ładnie wygląda, ale po odblokowaniu widać tylko czarne tło i belkę u góry z godziną stanem baterii itp. Nie da się nic zrobic. Natomiast jak ściągnę belkę w gół to mam dostęp do wszystkich ustawień itp. Nie mam pojęcia co to może być a telefon mam w sumie pierwszy raz w ręku, więc proszę o pomoc jak dla świeżaka Z góry dziękuję. P.S. Ustawienia fabrycznie nie zmieniają stanu rzeczy a hard reset nie potrafię zrobić bo wyświetlają mi się chińskie znaczki i nie wiem jak się w tym poruszać.
ZduneX25 Opublikowano 9 Sierpnia 2016 Opublikowano 9 Sierpnia 2016 Ustawienia fabryczne = hard reset. Taki minus, że sprzedają telefony z syfiastym systemem trzeba zawsze wgrywać samemu: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
Rekomendowane odpowiedzi