Skocz do zawartości

Assin

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Assin

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam. Mam następujący problem z wyświetlaczem: Po uruchomieniu wszystko ładnie wygląda, ale po odblokowaniu widać tylko czarne tło i belkę u góry z godziną stanem baterii itp. Nie da się nic zrobic. Natomiast jak ściągnę belkę w gół to mam dostęp do wszystkich ustawień itp. Nie mam pojęcia co to może być a telefon mam w sumie pierwszy raz w ręku, więc proszę o pomoc jak dla świeżaka Z góry dziękuję. P.S. Ustawienia fabrycznie nie zmieniają stanu rzeczy a hard reset nie potrafię zrobić bo wyświetlają mi się chińskie znaczki i nie wiem jak się w tym poruszać.
  2. Assin

    Problem z wyświetlaczem ?

    Witam. Mam następujący problem z wyświetlaczem: Po uruchomieniu wszystko ładnie wygląda, ale po odblokowaniu widać tylko czarne tło i belkę u góry z godziną stanem baterii itp. Nie da się nic zrobic. Natomiast jak ściągnę belkę w gół to mam dostęp do wszystkich ustawień itp. Nie mam pojęcia co to może być a telefon mam w sumie pierwszy raz w ręku, więc proszę o pomoc jak dla świeżaka Z góry dziękuję. P.S. Ustawienia fabrycznie nie zmieniają stanu rzeczy a hard reset nie potrafię zrobić bo wyświetlają mi się chińskie znaczki i nie wiem jak się w tym poruszać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...