Skocz do zawartości

skad kupic


scinaczek

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad kupnem xiaomi redmi note 3 pro znalazlem na allegro od xon24 http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-prime-lte-3xkolory-i6234971887.html i mam takie pytanie jak to jest z gwarancja? i gdzie ten autoryzowany serwis sie znajduje i czy z ten strony na pewno dostane oryginalny telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak na ibuygo to mialby moze ktos linka i jakis kupon?

Nie wiem czy aktualnie są jakieś kupony wiem, że telefonu już nie ma na stanie a dostawa ma być w piątek, jak kupowałem to ibuygo miało promocje, że zamówienie powyżej jakiejś kwoty ma automatycznie kupon obniżający cenę. Link do sklepu:

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7298.html

Jak byś się zdecydował to płac PayPalem (najbezpieczniej), kup wszystkie ubezpieczenia jak Ci na tym zależy no i oczywiście polecam dodatkowa gwarancję za 5 dolarów. Przesyłka DHL najszybsza i możesz dokupić ubezpieczenie od VATu (jak naliczą to oni Ci oddają kasę, mi nie naliczyli).

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, scinaczek napisał:

zastanawiam sie nad kupnem xiaomi redmi note 3 pro znalazlem na allegro od xon24 http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-prime-lte-3xkolory-i6234971887.html i mam takie pytanie jak to jest z gwarancja? i gdzie ten autoryzowany serwis sie znajduje i czy z ten strony na pewno dostane oryginalny telefon

Z tymi pytaniami zalecam odezwać się do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od goldwaya z chin 150$ za 16GB 

I nie licz nigdzie na jaką kolwiek gwarancję jedynie na naprawę w punkcie GSM.

No to niech kupi na ibuygou.com i liczy na gwarancję w Polsce. Co za problem? Czy człowiek musi zawsze wybierać najtańsze opcje jakie sugerujesz?

Z Mi5 Pro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech kupi na ibuygou.com i liczy na gwarancję w Polsce. Co za problem? Czy człowiek musi zawsze wybierać najtańsze opcje jakie sugerujesz?

Z Mi5 Pro

Popieram w stu procentach, lepiej trochę dopłacić ale mieć prawdziwą gwarancję i kupić w zaufanym sklepie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie popieram bo to nie jest gwarancja TYLKO USŁUGA SERWISOWA.

Gwarancja jest przez producenta.

A to nie różni się niczym od podejścia z uszkodzonym telefonem do pierwszego z brzegu serwisu GSM.

Więc nie nie wolę dokładać 200pln bo za tyle kupię i USB i JACKA i podeobony wyświetlacz.

A tylko tyle w zasadzie obejmuje "gwarancja".

Płyta główna > wysyłka do chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, homman napisał:

A ja nie popieram bo to nie jest gwarancja TYLKO USŁUGA SERWISOWA.

Gwarancja jest przez producenta.

A to nie różni się niczym od podejścia z uszkodzonym telefonem do pierwszego z brzegu serwisu GSM.

Więc nie nie wolę dokładać 200pln bo za tyle kupię i USB i JACKA i podeobony wyświetlacz.

A tylko tyle w zasadzie obejmuje "gwarancja".

Płyta główna > wysyłka do chin.

No oczywiście nikt nie broni Ci kupić sobie podrobionego wyświetlacza, potem wymienić sobie go samemu/oddać do serwisu w którym xiaomi nigdy na oczy nie widzieli...Na pewno będziesz zadowolony z usługi :-D

W wielu serwisach GSM pracują tacy partacze że bałbym się oddawać na jakąkolwiek mechaniczną naprawę. Jeśli jest w Polsce MiCenter w którym Acid zajmuje się docelowo Xiaomi, no to chyba wiadomo że lepiej oddać jemu. Poza tym - z tego co kojarzę to robił wymiany płyt głównych w Mi5 ostatnio, chyba że się mylę.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, homman napisał:

A to nie różni się niczym od podejścia z uszkodzonym telefonem do pierwszego z brzegu serwisu GSM.

że co do ch...ja? Czym się różni realizacja "naprawy gwarancyjnej" telefonu kupionego w ibuygou realizowanej w Polsce od Samsunga realizowanej przez Saturna? Rusz mózgiem bo teraz to ręce mi opadły. Tak kup w gearbescie i wyślij telefon do Chin. Kup w ibuygou a naprawisz na gwarancji w Polsce (aktualnie w 1 dzień).

Efekt? I z Samsunga i z MICenter dostaniesz telefon tak samo naprawiony więc nie pier.. takich głupot bo aż mnie ścisnęło. Klienta obchodzi, że dostanie naprawiony sprzęt na gwarancji i tyle. Nie jest to gwarancja producenta bo takiej nie ma i to wiedzą wszyscy. Ale nie znaczy to, że gwarancji (rozumianej jako darmowej naprawy sprzętu na koszt sklepu w okresie do 24 miesięcy) nie można zrobić. 

Nikt na Xiaomi nie zna się tak jak ja w całej Polsce. Dlatego serwis MiCenter jest tu najlepszy jeśli chodzi o jakość. Tak samo jak Serwis Samsunga czy ku.. BMW naprawiam na oryginalnych częściach i po złożeniu telefon wygląda idealnie (o ile naprawa na to pozwoliła). 

 

1 godzinę temu, homman napisał:

Więc nie nie wolę dokładać 200pln bo za tyle kupię i USB i JACKA i podeobony wyświetlacz.

Idź i ku... kup sobie za tyle LCD do MI5 i sobie wymień sam. Powodzenia. 

Gdybym miał rozdawać punkty na forum za głupotę roku, Ty byś wisiał już najwyżej listy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid sam dobrze wiesz jak jest.

Godzi to w twoje interesy ok.

Czym różni się samsung od mi? Tym że każdy w samsungu ma certyfikat i robione jest to profecjonalnie.

Twój serwis to jw nic innego jak punkt gsm.

" Klienta obchodzi, że dostanie naprawiony sprzęt na gwarancji i tyle. Nie jest to gwarancja producenta bo takiej nie ma i to wiedzą wszyscy. Ale nie znaczy to, że gwarancji (rozumianej jako darmowej naprawy sprzętu na koszt sklepu w okresie do 24 miesięcy) nie można zrobić.  "

 

"Nikt na Xiaomi nie zna się tak jak ja w całej Polsce. Dlatego serwis MiCenter jest tu najlepszy jeśli chodzi o jakość. "

Z tym się zgodzę tylko patrz innaczej.

Kupuje telefon z chin ok ?

Wysyłam do ciebie na naprawę jacka albo usb ile za to bierzesz? 100 we? Podejrzewam że koło tego.

Wiec nawet licząc 2 twoje naprawy czyli jack i usb wychodzi mi taniej z chin.

 

A poza tym naprawa telefonów poza softem to jest naprawdę błahostka. Wiec mówienie żę ja sie znam a inni nie jest sory ale przecenianiem siebie.

To nie jest sprzęt trudny w naprawie. ZWYKŁY TELEFON.

 

Więc doświadczenie ok.

Części oryginalne ok.

NIC POZA TYM.

I jw wymiana jacka + USB = cena dopłaty do gwarancji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie czy jak kupie smartfon z tej strony http://xon24.eu/xiaomi/126-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-kolory.html to bede musial zaplacic VAT? 

Zależy szansę 50 na 50 tylko pamiętaj że jak kupisz u xona po odblokowaniu i wgraniu miuipolska.pl tracisz gwarancje. Ja polecam top shoz one z aliexpress. Brak vatu dobry kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...