Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zastanawiam się nad zakupem Redmi 3. Poczytałem o Dual Sim standby, i mam pewną wątpliwość. Czy przeglądając internet na sim 1 będzie można się do mnie dodzwonić na sim2? Czy oglądając film na youtube lub słuchając myzyki np. na Spotify z sim1 będzie można dodzwonić się na sim2? Możliwość zastąpienia dwóch telefonów jednym jest dla mnie ważne (służbowy i prywatny) stąd proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym temacie osób, które używają dwóch kart, czy zauważyliście jakieś problemy z tym ?

Opublikowano
1 minutę temu, Chuck.norris9 napisał:

Witam, zastanawiam się nad zakupem Redmi 3. Poczytałem o Dual Sim standby, i mam pewną wątpliwość. Czy przeglądając internet na sim 1 będzie można się do mnie dodzwonić na sim2? Czy oglądając film na youtube lub słuchając myzyki np. na Spotify z sim1 będzie można dodzwonić się na sim2? Możliwość zastąpienia dwóch telefonów jednym jest dla mnie ważne (służbowy i prywatny) stąd proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym temacie osób, które używają dwóch kart, czy zauważyliście jakieś problemy z tym ?

Dodzwonić się będzie można zawsze, co najwyżej w trakcie rozmowy w niektórych wypadkach rozłączy ci internet, ale po zakończeniu samo powróci. Rozłączy internet np jak korzystasz z LTE i masz zasięg 2G, a nie masz 3G, bo na LTE póki co nie można mieć połączeń głosowych.

Opublikowano
Dodzwonić się będzie można zawsze, co najwyżej w trakcie rozmowy w niektórych wypadkach rozłączy ci internet, ale po zakończeniu samo powróci. Rozłączy internet np jak korzystasz z LTE i masz zasięg 2G, a nie masz 3G, bo na LTE póki co nie można mieć połączeń głosowych.

Dzięki za szybką odpowedź. Fakt, że rozłączy internet na jednym z sim podczas rozmowy na drugim nie jest problemem.

Jak rozumiem dodzwonić się nie będzie można na drugi sim tylko gdy przez pierwszy prowadzi się rozmowę?

Czy ktoś ma jakieś negatywne doświadczenia z dual?

Wysłane z mojego SM-T320 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
7 godzin temu, Chuck.norris9 napisał:

Jak rozumiem dodzwonić się nie będzie można na drugi sim tylko gdy przez pierwszy prowadzi się rozmowę?

Tak tylko w tym przypadku, numer z drugiego sim-a podczas rozmowy z pierwszego będzie chwilowo niedostępny. Jakby telefon był dual activ (miał dwa modemy) wtedy była by informacja o połączeniu przychodzącym na drugi numer i można by było się przełączyć na drugą rozmowę, 

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...