Skocz do zawartości

Jaki głośnik Bluetooth xiaomi


artiq6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zakupem jednego z głośników xiaomi:
 

  • Głośnik Portable Cube Bluetoothportable-audio-xiaomi.jpg
  • Głośnik Audio Pocket Bluetoothaudio-pocket-bluetooth-xiaomi.jpg
  • Głośnik Bluetooth Canonfglosnik-bluetooth-canon-xiaomi.jpg
  • Głośnik Round Tymphany Bluetooth 2glosnik-round-tymphany-bluetooth-2-xiaomi-black.jpg

Tutaj pojawia się moje pytanie, który z nich będzie najlepszy, tj. najgłośniejszy/najczystszy/najbardziej opłacalny ;)

Edytowane przez artiq6
przypadkowy enter ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam styczność z pierwszym oraz sam posiadam ten drugi. Drugi gra sporo lepiej, zaskakuje ilością basu, dobrze gra na całym paśmie. Jeżeli decydujesz się na jedną z dwóch pierwszych pozycji to zdecydowanie warto dopłacić do drugiej. 

Edytowane przez spaceman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten pierwszy za 82,7 pln  (po przeliczeniu)-dla mnie cudo, oblatuje ofgniska i wypady plenerowe-gra bardzo dobrze na wszystkich zakresach. Proponuję wygrzać głośniczek na początek-jest zauwarzalna lekka poprawa grania. Czas grania na baterii-13H non stop-aż trudno uwierzyć.

Zastanawiałem się nad drugim, wskazanym przez Ciebie ale 100PLn bylło limitem nie do przeskoczenia. jeżeli gra lepiej niż pierwszy a możesz dołożyć-nie zastanawiaj się. Ten pierwszy gra naprawdę rewelacyjnie.

Co do porównania z zestawem 2+1: gdyby miało tyle samo mocy to grałby lepiej, i na pewno nie gorzej. (oczywiście moim zdaniem). Zestaw na pewno zagłuszy ten głośnik ale to nie znaczy, że jest taki cichy ma zaledwie 2 razy 2,5 Wat więc nie ma się co dziwić. I jeszcze jedna sprawa-nie oczekujcie niewiedomo jakich efektów odtwarzając jakieś dzidowskiej jakośći MP3-trójki. To nie zagra nigdzie.

Edytowane przez johny303
nie dopisałem czegoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż bardzo głośna gra interesuje mnie basik, czy go wogler na nich słychać. W necie spora popularnoscia cieszą się głośniki sardine sdy-19 mają wejście na kartę SD, radio i oczywiście bluetooth. A kosztują około 30 USD

Niestety nie mam gdzie go przetestować a szukam czegoś do pracy w biurze co postawie i będzie małe a ładnie grało z fajnym basikiem.

Tapnięte z HM 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 25.07.2016 o 20:03, danieello napisał:

Ok a Tymphany Bluetooth 2 (ostatni) czy  prostkątny (2) ?

Jako posiadacz tego głośnika

glosnik-bluetooth-canon-xiaomi.jpg

Wybrałbym nr 1 lub 2, ponieważ jest prostokątny i dźwięk masz naprzeciw siebie a nie jak w wyżej wymienionym ucieka do góry, i ma więcej mocy 2.5W x 2, ten owalny ma 3.5W, oczywiście nie gra źle, jest głośny, wyraźny, gra czysto, bas jest wystarczający, ale inaczej się go słucha jeżeli  jest skierowany na nas a inaczej niż postawiony tak jak ma stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawieniu brakuje jeszcze jednego małego prostokątnego, z NFC Podobno gra najlepiej z tych małych, ale to tylko opinia jakiegoś kolesia z en.miui który pisał jego recenzję, sam nie porównywałem.

glosnik.jpg

Ale też wybrał bym 1, lub 2 na pewno grają lepiej od pozostałych. Dodatkowo nr 1 jest wyjątkowo tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Pozwolę sobie odkopać temat. :D

Obecnie zastanawiam się nad zakupem głośnika do ok. 130 zł i waham się między głośnikiem nr 2 z posta #1, Xiaomi Square Box Ⅱz BT 4.2 i (wiem że nie Xiaomi, ale jeden z popularniejszych chińczyków) Anker SoundCore 2.

Z którego muzyka jest najlepsza według was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abdul Hyrtyh może ta strona ci pomoże, można posłuchać http://switcher.oluvsgadgets.net/?vidone=DwDxqtQf_rc&vidtwo=ETU1a_AXbwk . Ja właśnie zakupiłem Mi bluetooth speaker 4.0 ten z oficjalnej dystrybucji. On gra chyba trochę lepiej od tego square boxa 4.2 Mi się podoba jego dźwięk i wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FromWP świetna strona, dzięki! Słychać że najlepiej (z mojej trójki) gra Xiaomi BT 4.0 Speaker, za nim Anker i na końcu Xiaomi Square Box z BT 4.2.

Jednakże przy każdym gdy wchodziła muzyka rockowa (na której najbardziej mi zależy) to w każdym było słychać zniekształcenia i charczenie. Może wina mikrofonu lub utworu?

Jeśli ktoś słucha muzyki rockowej albo mógłby puścić z głośnika AC/DC, Aerosmith, Guns'n'Roses czy Metallice, da ktoś znać czy głośnik Xiaomi Mi z BT 4.0 daje sobie radę?

Edytowane przez Abdul Hyrtyh
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Abdul Hyrtyh napisał:

Jeśli ktoś słucha muzyki rockowej albo mógłby puścić z głośnika AC/DC, Aerosmith, Guns'n'Roses czy Metallice, to dał ktoś znać czy głośnik Xiaomi Mi z BT 4.0 daje sobie radę?

Daje radę, oczywiście jak na urządzenie tej wielkości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...