Skocz do zawartości

Padł po wgraniu MIUI polska


Dadi67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosil bym o pilna pomoc mianowicie dostałem kolegi telefon żeby mu wgrać jakiś rom bo ten co miał po aktualizacji zatrzymał sie na ekranie z logiem MI i tak stał. Zgodnie z tym https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ poradnikiem wgrałem twrp sciagnełem rom , po wejsciu w TWRP zrobilem wipe a pozniej instal i pobrany rom bez zadnych bledów został zainstalowany. Przyszła pora na restar po instalacji i od tej chwili z telefonem brak kontaktuy nie reaguje na przyciski pod komputerem widzi go jako nieznane urzadzenie lub QHSUSB_BULK. Ma ktoś jakiś pomysł na to ? Telefon mam oddac za dwa dni a na chwile obecna to tylko cegła nie telefon. z góry dziekuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomi.eu_multi_gemini_6.5.30_v7-6.0.zip           31-May-2016 18:47           853804599

  Ten wgrałem.  No właśnie tak mi się coś wydaje ze coś musiałem źle zrobic ale leciałem pokolei za poradnikiem. Nie da rady telefon na nic nie reaguje i tak jak wyzej pisalem widzi go jako  QHSUSB_BULK. Znalazłem poradnik jakiś w sieci na ten temat i aktualnie próbuje coś zdziałać ale bez większych efektów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dadi67 napisał:

xiaomi.eu_multi_gemini_6.5.30_v7-6.0.zip           31-May-2016 18:47           853804599

  Ten wgrałem.  No właśnie tak mi się coś wydaje ze coś musiałem źle zrobic ale leciałem pokolei za poradnikiem. Nie da rady telefon na nic nie reaguje i tak jak wyzej pisalem widzi go jako  QHSUSB_BULK. Znalazłem poradnik jakiś w sieci na ten temat i aktualnie próbuje coś zdziałać ale bez większych efektów 

To jest rom do Mi5. Nazwa kodowa Mi4c to LIBRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dadi67 napisał:

https://miuipolska.pl/download/ - wchodząc na ta strone wybierajac MI 4c i serwer głowny to przeniosło mnie do softów z MI5 ? błąd na stronie czy coś ze mna nie tak ?:) 

Trzeba czytać co się pobiera... Pod każdym telefonem masz jego nazwę kodową, wchodzisz na serwer i szukasz tej nazwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany co się dzieje z ludźmi ostatnio. Kolejna osoba pobiera pierwszy z brzegu rom i bez zastanowienia wgrywa w telefon. Ludzie podstawowa zasada wgrywania Romów to wiedzieć co się pobiera. Po coś te nazwy są różne!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawliko napisał:

@Acid

Czy czasem nie powinno byc blokady ktora uniemozliwa instalowanie zlego softu na telefon?

Ponoc taka jest?

Jest, ale na MiRecovery, nie na TWRP, TWRP łyka wszystko co mu wrzucisz, jedynie ostrzega, że "instalacja może spowodować nieoczekiwane problemy". 

 

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...