Jump to content

Jak skonfigurować słuchawki z jednym przyciskiem?


rawyolks

Recommended Posts

Mam słuchawki bez przycisków, ale sprawdzałem kilka dni temu jak to działa ze słuchawkami z jednym przyciskiem i działa klasycznie, czyli jedno przyciśniecie = play/pause dwa przyciśnięcia = jeden utwór w przód i trzy przyciśnięcia jeden utwór do tyłu. Słuchawki JBL. Mi4 bez grzebania w ustawieniach.

Edited by Tomasz Petrycki
Link to comment
Share on other sites

A czy jest może jakiś alternatywny program do zaprogramowania przycisku słuchawek? Bo wiem na 100%, że słuchawki są sprawne i telefon też. Stare słuchawki Samsunga z osobnymi przyciskami działają dobrze. Może problem jest w MIUI konkretnie na Redmi Note 2, albo ogólnie wszystkich z chipem MediaTek?

 

Mam słuchawki JVC, nie znam modelu, z jednym przyciskiem.

Działają perfekcyjnie dobrze na starym Samsungu Galaxy S3. Jedno naciśnięcie play/pause, dwa następny, trzy poprzedni utwór.

Na Redmi Note 2 z najnowszym MIUI nie.

Bez zmiany ustawień, przycisk tylko zwiększa głośność i odbiera połączenia. Jak przełączę w ustawieniach Muzyki, to faktycznie działa jako play/pause. Czasami zadziała podwójne naciśnięcie do następnej piosenki. Ale zazwyczaj zatrzyma i po chwili wznowi odtwarzanie.

W ustawieniach kalibracji w ogóle nie ma do wyboru słuchawek z jednym przyciskiem. Od razu każe mi nacisnąć przycisk podgłaśniania i nie ma innej opcji, więc jedyne co mogę zrobić to przypisać wszystkie funkcje do tego jednego przycisku i nie ma żadnej zmiany w stosunku do przed-kalibracji.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...