Skocz do zawartości

Resurrection Remix N


AndropaX

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić pewien bug w najnowszym RR Nougat 5.8.0, wersja z 4.12.16(w poprzedniej wersji też był ten bug), chodzi o funkcję 'Lewy i prawy skrót' która znajduje się w ustawienia->Konfiguracja->ekran blokady. Gdy na prawy skrót ustawi się cokolwiek innego niż aparat, to po ponownym uruchomieniu telefonu, na ekranie blokady znika ikonka tej aplikacji(albo pojawia się zamiast niej ikonka aparatu) mimo, że skrót nadal działa poprawnie.

Poza tym gorąco polecam ten rom, działa szybciutko i stabilnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 94smichal napisał:

Chciałbym zgłosić pewien bug w najnowszym RR Nougat 5.8.0, wersja z 4.12.16(w poprzedniej wersji też był ten bug), chodzi o funkcję 'Lewy i prawy skrót' która znajduje się w ustawienia->Konfiguracja->ekran blokady. Gdy na prawy skrót ustawi się cokolwiek innego niż aparat, to po ponownym uruchomieniu telefonu, na ekranie blokady znika ikonka tej aplikacji(albo pojawia się zamiast niej ikonka aparatu) mimo, że skrót nadal działa poprawnie.

Poza tym gorąco polecam ten rom, działa szybciutko i stabilnie :)

Jakieś dokładniejsze wrażenia co do baterii? Działa przesyłanie ekranu przez wifi?

"Działa przesyłanie ekranu przez wifi?"

Już sam sprawdziłem. Nie działa.

Edytowane przez senq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolona z tego romu. Ma może kilka błędów ale w moim codziennym użytkowaniu zbytnio nie przeszkadzają. Początkowo nie działało mi nagrywanie ale wystarczył wipe dalvik cache i cache, aby się naprawiło. GPS działa bardzo dokładnie, zasięg nie zanika i wreszcie bateria działa jak należy. :-)

a44e88ee408829a2d5443da7bcc30a53.jpg
b84dc5c0cbae5c0dafedb1f017e7a929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam, po prostu zgłaszam błędy, aby było wiadomo co można jeszcze dopracować :) Czasami nawet nie trzeba robić żadnego wipe, wystarczy usunąć dane aplikacji w ustawieniach, miałem tak np. z galerią na tym romie, nie pokazywała zdjęć, ale wyczyszczenie danych ją naprawiło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...