Skocz do zawartości

Taka kwestia na początek...


Barth

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy używający aplikacji typu Taptalk i tym podobnych,

Czy zastanawialiście się kiedyś ile czasu współużytkowników forum zmarnowaliście poprzez dodawanie do każdego, nawet najkrotszego postu podpisu typu "Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4"? Czytając Wasz post siłą rzeczy z treści przechodzi się do tego podpisu i odruchowo czyta tracąc cenny czas...

Na prawdę nie interesuje mnie (i pewnie nie jestem w tym poglądzie osmotniony) z czego i z czyją pomocą napisaliście post, jak dla mnie mógłby być wysłane nawet z MI-3 Waszej Babci za pomocą kalkulatora.

Nigdy nie używałem wyżej wymienionych wspomagaczy forumowych, dlatego nie wiem czy można taki podpis zmienić czy wyłączyć. Jeśli nie można - zwracam honor i nie mam pretensji, jeśli można - proszę Was, wyłączcie podpis, to na prawde nikogo nie interesuje.

(To prośba, nie hejt :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć, że nie dodaję tego ręcznie, bo to byłby idiotyzm. Jest to domyślnie ustawione w tapatalku, dodaje się podpis z automatu. Podejrzewam, że to taka forma reklamy tapatalka, zanim stał się popularny.

Z tym marnowaniem czasu na czytanie, to nie przesadzaj za bardzo, jeśli zerkniesz na niego przez sekundę.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...