Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Głośniejszy tylny głośnik + zwiekszenie vol przez bluetooth

Da sie to jakos zrobić ?

Fajnie jakby istniała jakas modyfikacja dodająca wiecej kroków zwiekszania poziomu głośności z 15 no do 30.

Opublikowano

Nie zrozumiałes mnie. Wiecej poziomów głośności chce po to aby precyzyjniej ustawić porządaną

A swoją drogą chciałbym zwiekszyc samą głośność ogólnie.

Opublikowano (edytowane)

Na form jest gdzieś temat o zwiększaniu poziomu głośności i to nie tylko dla RN3Pro tylko dla innych też. Najprawdopodobniej w dziale ze zwykłym RN3 ale pewny nie jestem. Na pewno go czytałem.  Poszukaj nie chce mi się tego robić za Ciebie.

Edytowane przez Rafullo
Opublikowano

Znalazłem kilka. Polegaja na zwiekszaniu wartosci RX w pliku mixer_paths.

Myslałem ze po prostu ktos zna pewny sposób dla naszego modelu. Jesli nie, to zaryzykuje ten uniwersalny

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...