Jump to content

Rozłączanie rozmowy


hhatek
 Share

Recommended Posts

Witam Społeczność,

Czy ktoś się napotkał z takim problemem, że podczas rozmowy telefon potrafi sam wyłączyć trwające połączenie ? Następuje dźwięk "bip" i kończy się rozmowa, błąd występuje w różnych odstępach czasu, czasem nie wystąpi wcale a czasem co 20 sekund potrafi rozłączyć, dodam, że posiadam najnowsze MIUI POLSKA i wszystko działa bez zarzutu. Początkowo myślałem, że jest to problem występujący tylko podczas nagrywania połączeń ale niestety tak nie jest. W natłoku tych opcji i czujników może cos mam włączone albo coś jakiś czujnik działa i ja nie mam świadomości, że coś uchem klikam czy coś... Dajcie znać co o tym sądzicie. POZDRAWIAM :) !

Link to comment
Share on other sites

Gaśnie, mam to ustawione, mam również ustawione, że przycisk odblokowywania wyłącza rozmowę, tak sobie teraz pomyślałem, że może to być przyczyna ustawień sieci miałem ustawione Preferowane 4G a teraz zmieniłem na Preferowane 3G (ponieważ mam kartę na 3G tylko) testuję teraz to rozwiązanie... nie wiem czy to jest przyczyna czy nie... 

 

 

Nie. Problem dalej występuje :/ 

 

Jeszcze mam cos takiego ze po ponownym uruchomieniu telefonu wyskakuje komunikat jakby fimowy od firmy Xiaomi karta sim niezarejestrowana i jest napisane że aby prowadzić synchronizację rejestru to muszą przyjść jakies smsy. Ale nie wiem czy to ma zwiazek z problemem. Tak czy inaczej nadal występuje.

Edited by hhatek
Link to comment
Share on other sites

Mi pomogło odznaczenie funkcji "przycisk kończy rozmowę" w menu "ułatwienia dostępu". Nie mam pojęcia na ile to była przyczyna ale od 2 tygodni nie rozłącza po odznaczeniu tej opcji więc jeśli ktoś by miał taki problem to polecam spróbować :) Dziękuję. Temat zamknięty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...