Jump to content

hhatek

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hhatek

 1. Witam Społeczność, Mam dość dziwne pytanie... Czym się różni MiDrive (jak wejść z PC na MiDrive) od MiCloud.... wiem, że na MiCloud da się wejść z www.i.mi.com (tam jest dsotępne 5 GB miejsca) natomiast z menadżera plików jestem w stanie wejść do MiDrive i tam jest 10 GB. Czym to się różni od siebie i jak wejść do MiDrive z PC ? Pozdrawiam
 2. Mi pomogło odznaczenie funkcji "przycisk kończy rozmowę" w menu "ułatwienia dostępu". Nie mam pojęcia na ile to była przyczyna ale od 2 tygodni nie rozłącza po odznaczeniu tej opcji więc jeśli ktoś by miał taki problem to polecam spróbować Dziękuję. Temat zamknięty.
 3. Gaśnie, mam to ustawione, mam również ustawione, że przycisk odblokowywania wyłącza rozmowę, tak sobie teraz pomyślałem, że może to być przyczyna ustawień sieci miałem ustawione Preferowane 4G a teraz zmieniłem na Preferowane 3G (ponieważ mam kartę na 3G tylko) testuję teraz to rozwiązanie... nie wiem czy to jest przyczyna czy nie... Nie. Problem dalej występuje :/ Jeszcze mam cos takiego ze po ponownym uruchomieniu telefonu wyskakuje komunikat jakby fimowy od firmy Xiaomi karta sim niezarejestrowana i jest napisane że aby prowadzić synchronizację rejestru to muszą przyjść jakies smsy. Ale nie wiem czy to ma zwiazek z problemem. Tak czy inaczej nadal występuje.
 4. Witam Społeczność, Czy ktoś się napotkał z takim problemem, że podczas rozmowy telefon potrafi sam wyłączyć trwające połączenie ? Następuje dźwięk "bip" i kończy się rozmowa, błąd występuje w różnych odstępach czasu, czasem nie wystąpi wcale a czasem co 20 sekund potrafi rozłączyć, dodam, że posiadam najnowsze MIUI POLSKA i wszystko działa bez zarzutu. Początkowo myślałem, że jest to problem występujący tylko podczas nagrywania połączeń ale niestety tak nie jest. W natłoku tych opcji i czujników może cos mam włączone albo coś jakiś czujnik działa i ja nie mam świadomości, że coś uchem klikam czy coś... Dajcie znać co o tym sądzicie. POZDRAWIAM !
 5. Polecam ROM Miui Polska jeśli jeszcze go nie masz !
 6. Acid napisałeś żeby pobrać Latest Developer Version Fastboot File Download ale który CHINA czy GLOBAL ?
 7. Witam wszystkich Forumowiczów Mój problem to soft ... mam wgrane "coś" a mianowicie MIUI 77. (stable) 77.00.33.00 (LXIMICI), wg. CPU-Z nie mam roota , a bootloader jest oznaczony jako "unknown". Wersja systemu android to 5.0.2 LRX22G. Czy w takiej konfiguracji da się wgrać MIUI POLSKA ? Boję się, że mój telefon zaliczy tak zwanego "bricka" i stąd wolę zapytać. Co w wypadku gdy tak się faktycznie stanie ? Czy wystarczy psotępować zgodnie z instrukcją i ma się gwarancję, że uda się wgrać soft ? Co jak się nie uda ;p ?
 8. Witam wszystkich Mam nadzieję, że nie zdublowałem tematu, jeśli tak się stało przepraszam. Chciałem Szanowną Społeczność MIUI Polska zapytać gdzie mogę dostać wersję CZARNĄ telefonu Mi4 3/16 ? Przepatrzyłem xiaomiforsale, banggood, polskie xiaomi, allegro itp. i nie mogę nigdzie znaleźć tego telefonu. Jeśli ktoś się orientuje gdzie mogę nabyć taki sprzęt to bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam !
 9. Witam wszystkich Mam nadzieję, że nie zdublowałem tematu, jeśli tak się stało przepraszam. Chciałem Szanowną Społeczność MIUI Polska zapytać gdzie mogę dostać wersję CZARNĄ telefonu Mi4 3/16 ? Przepatrzyłem xiaomiforsale, banggood, polskie xiaomi, allegro itp. i nie mogę nigdzie znaleźć tego telefonu. Jeśli ktoś się orientuje gdzie mogę nabyć taki sprzęt to bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...