Skocz do zawartości

Przenoszenie SMS'ów


BK-201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

aktualnie działam na SE Xperia neo V, ale w przyszłym tygodniu przesiadam się na Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 i do tego planuję wgrać ROM [DEV] Global 6.3.18.

Na obecnym telefonie mam wiele SMS'ów, które chciałbym zachować, ale nie sąone na karcie SIM, bo by się tam nie zmieściły. Czy jest jakiś sposób, metoda, program lub cokolwiek co pozwoliłoby mi przenieść SMS'y z pamięci jednego telefonu na drugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BK-201 napisał:

Witam,

aktualnie działam na SE Xperia neo V, ale w przyszłym tygodniu przesiadam się na Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 i do tego planuję wgrać ROM [DEV] Global 6.3.18.

Na obecnym telefonie mam wiele SMS'ów, które chciałbym zachować, ale nie sąone na karcie SIM, bo by się tam nie zmieściły. Czy jest jakiś sposób, metoda, program lub cokolwiek co pozwoliłoby mi przenieść SMS'y z pamięci jednego telefonu na drugi?

Rewelacyjnie spisuje się oryginalny, zainstalowany w Xiaomi program Mi Mover - prosty w obsłudze, łączy oba telefony bezprzewodowo, możesz sobie wybrać co skopiować (SMSy, listę połączeń, itd.), sama przyjemność z przenoszenia starych danych. Polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2016 o 18:06, ZduneX25 napisał:

@Trzucha najpierw musiałby mieć najnowsze miui na swoim telefonie :P chociaż ta opcja jest chyba tylko dla xiaomi

Nie - ja przenosiłem dane ze zwykłego Androida (z nakładką Sense) w HTC One M7. Jedynym ograniczeniem jest to, że za pomocą tej apki nie wrzucisz niczego na inny telefon niż Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...