Skocz do zawartości

Nie można ustawić żadnej tapety przez Galerię / Motywy / Ustawienia


magyarek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba oberwałam rykoszetem od nowej/zmienionej aplikacji galerii w 6.3.10. Kiedy chcę jakiekolwiek zdjęcie ustawić jako tapetę - wchodzę w Galerię - wybieram Więcej / Ustaw jako tapetę - wyskakuje mi komunikat "nie udało się pobrać zdjęcia". To samo jest, kiedy próbuję ustawić to via Motywy. Działa ustawianie z launchera, ale to nie rozwiązuje kwestii tapety ekranu blokady... 

Dzieje się tak we wszystkich folderach, w zdjęciach z aparatu i ukrytych albumach. 

Ktoś coś podpowie...? 

 

Edit: 

No dobra, to nie jest problem galerii. Generalnie się nie wczytują zdjęcia do ustawienia jako tapeta - z galerii, z Motywów, z Ustawień i w ogóle znikąd... 

Edytowane przez magyarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie, nikt nie pomoże? :(

Już mu nawet wipe cache zrobiłam, ale na nic - po prostu nie jest w stanie zaczytać zdjęcia do ustawienia jako tapeta. Żeby było śmieszniej, to samo zdjęcie bez problemu ustawia jako profilowe kontaktu... :(

No weźcie pomóżcie...! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam. Nie umiały przyciąć obrazka do rozmiaru tapety, a niektóre nawet wczytać galerii w opcji "ustaw tapetę". Z magazynem danych nic jako takiego się nie dzieje, bo to samo zdjęcie z poziomu Galerii bez problemu mogę ustawić jako np. zdjęcie kontaktu. Co więcej, z żadnego miejsca w systemie nie mogę zmienić tapety - ani przez motywy, ani przez ustawienia; jeden jedyny systemowy launcher pozwolił mi ustawić jednocześnie tapetę pulpitu i blokady... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...