Skocz do zawartości

Edycja lockscreena, jak pobrac na PC?


zourv

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem ciekawy ekan blokady [Remix PL], wszystko fajnie tylko denerwuje mnie jeden blad, w ekranie jest zle wpisasana data  - > Niedziela 13 marca 02016,
pewnie w kodzie jest jakas literówka,

Czy moge to jakos pobrac na pc i wyedytować ? gdzie szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zourv napisał:

Znalazlem ciekawy ekan blokady [Remix PL], wszystko fajnie tylko denerwuje mnie jeden blad, w ekranie jest zle wpisasana data  - > Niedziela 13 marca 02016,
pewnie w kodzie jest jakas literówka,

Czy moge to jakos pobrac na pc i wyedytować ? gdzie szukac

Przeoczyłem to, poprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fyme napisał:

Poprawione, zaraz wrzucam na zhuti.xiaomi.com :)

j76tCPX.png

 

Edycja:

wrzucone, teraz trzeba czekać na audyt kosookich i jak przyklepią to będzie można pobrać nową wersję.

Witaj @fyme w jaki sposób zrobiłeś że masz zegar po środku a ikonę WiFi i 3g po lewej?

KKiedyś podobny efekt na redrice 1s android 4.3 uzyskałem poprzez wsm tools, aa i co to za czcionka bo świetnie się prezentuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka to advent pro. Zegar na środku to już trochę więcej zachodu. Ja edytowałem miuisystemui.apk by to osiągnąć ale z tego co pamiętam to chłopaki z telefonami xiaomi instalowali zmodowaną apkę z smiui i też działa.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fyme napisał:

Czcionka to advent pro. Zegar na środku to już trochę więcej zachodu. Ja edytowałem miuisystemui.apk by to osiągnąć ale z tego co pamiętam to chłopaki z telefonami instalowali zmodowaną apkę z smiui i też działa.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

W jaki sposób mam zainstalować tego moda? Pobrałem go z smiui ROM kitchen, i jest w formacie RAR instaluje poprzez mirecovery czy rozpakować i folder meta inf wrzucić w systemowy również meta inf? 

Dzięki za odp i pomoc :)

EDino 

 

Edytowane przez JaroS
Poprawka informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziesz opis oraz link do apki http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/10109-Wyśrodkowany-zegar-na-belce.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

W jaki sposób mam zainstalować tego moda? Pobrałem go z smiui ROM kitchen, i jest w formacie RAR instaluje poprzez mirecovery czy rozpakować i folder meta inf wrzucić w systemowy również meta inf? 

Dzięki za odp i pomoc

EDino 

 

Format to raczej zip a ja nie instalowałem moda. Wydłubalem tylko potrzebne pliki i przeszczepiłem do swojej apki bo ja nie mam telefonu xiaomi tylko oppo więc instalacja to w moim wypadku słaby pomysł natomiast w twoim to jak najbardziej wykonalne. Wybierz tylko moda pod swój model telefonu i konkretną wersję Miui i zainstaluj z poziomu twrp.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrane twrp 3.0 ale niestety na stronie smiui nie ma wersji pod 5.12.4 które używam tylko same nowsze już na andku 6.0 od wersji 6.1.21, wgrywanie nowszych wersji niestety nic nie zmienia w wyglądzie zegara zostaje tak jak jest oryginalnie :/w Google też nie mogę znaleźć wersji pod 5.12.4,a przecież specjalnie po to nie będę przechodził na andka 6.0:)

Mógłbyś podrzucić mi mod na siatkę przełączników 4x4? 

Edytowane przez JaroS
Błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2016o19:02, fyme napisał:

Poprawione, zaraz wrzucam na zhuti.xiaomi.com :)

j76tCPX.png

 

Edycja:

wrzucone, teraz trzeba czekać na audyt kosookich i jak przyklepią to będzie można pobrać nową wersję.

Kosoocy przyklepali poprawkę więc już można pobierać nową wersję z poprawioną datą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/16/2016o19:05, magyarek napisał:

Panowie, ten mod do centrowania zegara zadziała na Mi4c? Ja już teraz się boję wchodzić nawet w TWRP, więc na wszelki wypadek pytam, bezpieczny jest? ;)

 

Zadziała :) nna smiui masz zakładke MOD tam wybierz swój model 'libra' i wyskoczy Ci kilka wersji wybierz swoją i pobieraj wygrywasz poprzez twrp, powinno pójść Ci bez problemu :) 

Ja niestety na cancro nie mam takiego komfortu gdyż mam starsza wersję 5.12.4,wgrywalem fixa który generowal do mojej wersji ale był niestabilny i soft się sypal musiałem postawić go na nowo, natomiast na virgo mi note bez problemu działa na najnowszym  6.3.17:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2016o13:22, fyme napisał:

Jasne https://drive.google.com/folderview?id=0BySxgxzY9LQJWUNHWnd6N0s2Qms&usp=sharing

Znajdziesz tam wszystkie mody na przełączniki. Wybierz sobie 4x4

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Jak zainstalować tego moda? Przez TWRP nie idzie a te pliki z zipa nie wiem gdzie wrzucić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fyme napisał:

Pliki są spakowane ale nie do instalacji. Trzeba rozpakować plik a zawartość skopiować do system / media / theme / default a potem nadać uprawnienia rw r r i zrobić restart telefonu.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Dzięki działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...