Armani

Wylaczenie Search Bar w najnowszym developer rom

Recommended Posts

Czy ktos wie w jaki sposob moge wylaczyc Search Bar ktory sie pojawil po ostatniej aktualizacji? (6.3.3):

nl579_Screenshot_2016-03-08-22-10-45_com

Eh.. Motywy > Własne > Pasek statusu > Domyślny. 

Lub cały motyw systemu ustaw domyślny. 

Niestety nie dziala. Na zadnym z motywow. 

Na EN MIUI odpisali ze:

"Because the search bar is integrated with the system framework ui,  i guess there are no way to disable it 
Unless you want to modified the system framework ui
"

oraz:

"It might be removed in next update.
Wait for this week update"

Wiec albo zdarzy sie cud i to zmienia ale nie. Jednakze znajac ich to pewnie raczej nie. A szkoda.

Myślę że jak się już coś dodaje to powinna być też opcja wyłączenia "nowości" .

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Ale co jest problemem? Miałem Mi4 po wipe, były chińskie znaczki w tym pasku, dałem motyw na domyślny (pasek statusu) i chinski zniknął i jest tak jak powinno być w tłumaczeniu czyli pusto. Na swoim Mi4c nigdy nie miałem tam chińskiego bo tłumaczenie od razu działało jak to wprowadzili. No a sam pasek jest ok. Przydatny.

Wysłano z Mi4c

Ja na Note 3 daje na domyslny motyw i nic to nie zmienia, pasek jest - tak samo jak chinskie znaki w nim.

W/G mnie pasek niepotrzebnie zajmuje miejsce na ekranie. Sama opcja Szukaj jest przydatna, ale ja ja uruchamiam recznie poprzez swipe od dolu telefonu.

U mnie nie ma chińskich, ale chodzi, że wcześniej miałem przyciski do playera, bardziej dla mnie użyteczne od searchbara w tym miejscu. Zmiana motywu nic nie daje. x/

Ja mam to samo i naprawde jest to w ogole nie przydatne.. Po co pasek wyszukiwania w powiadomieniach... To po prostu mija sie z celem.. Mam miuipolska 6.4.14 i dla mnie jest niezrozumiale dlaczego nie mozna tego zmienic jak we wczesniejszych wersjach...

Przepraszam za odkopanie, ale czy komuś się udało to usunąć? Też mi przeszkadza ta szukajka :(

Guest
This topic is now closed to further replies.