klaudiolopez

MIUI do Xiaomi Mi5

Recommended Posts

21 minut temu, klaudiolopez napisał:

Wiadomo coś o dacie wprowadzenia MIUI do smartfona Mi5?

A to MI 5 nie ma MIUI?

• Like 1

chodzi o polską wersje

ok dzieki

Masz już telefon ze się martwisz pl językiem :-)?
  • Like 1

12 godzin temu, boober napisał:

Złotej nie było nawet na prezentacji w Barcelonie 

Sent from my MI 5

Bo niestety ma tylko 2 rece wiec dwa telefony, ale był na obrazkach ;p Tak samo samsung, prezentował tylko 1 model a w sprzedaży jest wiecej ;P 

48 minut temu, Bobson napisał:

Bo niestety ma tylko 2 rece wiec dwa telefony, ale był na obrazkach ;p Tak samo samsung, prezentował tylko 1 model a w sprzedaży jest wiecej ;P 

Bardzo śmieszne. Niemniej jednak fizycznie nie widziałem żeby którykolwiek z portali pokazywał złoty egzemplarz, chodziło mi o to, że fizycznie go może nie było. Z dostępnością jest podobnie. Możesz kupić w każdym kolorze pod warunkiem, że biały. 

7 minut temu, boober napisał:

Bardzo śmieszne. Niemniej jednak fizycznie nie widziałem żeby którykolwiek z portali pokazywał złoty egzemplarz, chodziło mi o to, że fizycznie go może nie było. Z dostępnością jest podobnie. Możesz kupić w każdym kolorze pod warunkiem, że biały. 

No tak ale Barra pokazywał na zdjęciach 3 warianty wiec troche śmieszne by było gdyby były tylko 2 ; D

Poczekajmy aż wejdą do sprzedaży bo na razie złoty i czarny jest jak Yeti. Parę osób widziało.

• Like 1

20 minut temu, Bobson napisał:

No tak ale Barra pokazywał na zdjęciach 3 warianty wiec troche śmieszne by było gdyby były tylko 2 ; D

Pewnie pojawi się za jakiś czas tak jak czarny. Mnie bardziej dziwi wersja różowa, której nie było na prezentacjach, a mimo to jest na pudełku :P 

• Like 1

40 minut temu, Cichq napisał:

Pewnie pojawi się za jakiś czas tak jak czarny. Mnie bardziej dziwi wersja różowa, której nie było na prezentacjach, a mimo to jest na pudełku :P 

Słuszna uwaga.

Pewnie pojawi się za jakiś czas tak jak czarny. Mnie bardziej dziwi wersja różowa, której nie było na prezentacjach, a mimo to jest na pudełku  

właśnie miałem to napisać. może mi 5 pro C będzie ze snapem 830 i wersja różowa też

30 minut temu, szakisz napisał:

Biały i czarny widziałem na videorecenzjach. O złotym krążą plotki, że był widziany gdzieś tam :-D

Mówisz o tzw hands on. Tak, czarny był obecny na prezentacjach w Barcelonie i wcześniej w Chinach, natomiast w sprzedaży nigdzie go nie widziano. 

1 minutę temu, boober napisał:

Mówisz o tzw hands on. Tak, czarny był obecny na prezentacjach w Barcelonie i wcześniej w Chinach, natomiast w sprzedaży nigdzie go nie widziano. 

Nie, ja mówię o recenzjach już, gdzie telefon został dostarczony do przetestowania. Już są takie recenzje. Oczywiście nie w Polsce.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.