Jump to content

MrLarva

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About MrLarva

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MrLarva

  MIUI 7.9.14

  "Obsługa jednym przyciskiem dla urządzeń z czytnikiem palca z przodu" Nie ma wzmianki że konieczny jest fizyczny przycisk...
 2. MrLarva

  MIUI 7.9.14

  Potwierdzam, też nie mam tej funkcji na MI6
 3. Ja mam, nie jest to co prawda czarny ale bardzo fajny odcień myślałem że będzie gorzej wyglądać ale wygląda lepiej niż gdyby był czarny. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, polecam
 4. 30%-100% 2h więc od 0%-100% będzie tak do max 2,5h, mój mi4c też tyle się ładuje.
 5. Na ładowarce od mi4c baterie w Redmi 3 z 30% do 70% naładowałem w 1h
 6. No to przecież pisałem wam że ładowarka ładuje 5V-2A, ładowarki quick charge maja napisane zazwyczaj różne napięcia i moja od mi4c ma 5V-2A/9V1,2A/12V-1A. Przejściówka nie ma nic do szybkiego ładowania... Jak chcecie to zrobie test redmi 3 na ładowarce z mi4c. Szybkie ładowanie to nie tylko ładowarka ale też telefon, redmi 3 może wspierać quick charge a ładowarke ma zwykłą bez quick charge. Telefon wysyła do ładowarki informację że może być ładowany większym prądem i wtedy ładowarka taki prąd podaje a jak ładowarka ma napisane że 5V-2A to znaczy że tyle poda i koniec kropka.
 7. Na ładowarce nie ma wzmianki o tym oby ładowała z większym napięciem niż 5V-2A, a na ładowarce od mi4c mam podane różne napięcia.
 8. Tak pisałem, twierdzili że takie dostali i pasuje na Redmi 3 ale będę zwracał
 9. Uprzedzam przed zakupem szkła na ekran do Redmi 3 od sprzedawcy z Allegro pavlickixxx sklep nazywa się VegaCom, szkło nie pasuje na Redmi 3, otwory na czujnik, kamerke i głośnik nie pasują a samo szkło jest za małe i brakuje 0,5cm aby zakryło całą powierzchnię ekranu. Jak by ktoś chciał to prześlę fotki.
 10. Na nexusie w jakimś romie była opcja ustawienia indywidualnego stylu i mocy wibracji, super sprawa, fajnie jak by się dało coś takiego dołożyć do MIUI. Może zna ktoś jakąś apk co by poprawiła wibrację?
 11. Witam czy jest jakiś sposób na zwiększenie siły wibracji np SMS? Gdy telefon jest wyciszony wibracje są tak słabe że prawie nie wyczuwalne.
 12. Witam, odświeżam wątek ponieważ nadal nic się nie zmieniło pod względem wibracji, jak była słaba tak jest nadal, nie da się jej wyczuć w kieszeni, uda się to jakoś rozwiązać?
 13. Ustawienia->opcje aplikacji->sms->pokaż podgląd na ekranie blokady
×
×
 • Create New...